"Orlen w portfelu" - zainwestuj i odbierz zniżki na paliwo. Nowy program lojalnościowy

Robert Kędzierski
Orlen uruchamia nowy program lojalnościowy skierowany do inwestorów. Każdy, kto posiada odpowiedni pakiet akcji paliwowego giganta i spełni określone warunki będzie mógł tankować taniej. Ile trzeba zainwestować?

Orlen chce zachęcić obecnych i nowych inwestorów do większej aktywności. Dlatego uruchomił nowy program lojalnościowy pn. "Orlen w portfelu" - informuje Bankier.pl

Tańsze tankowanie

Osoby, które posiadają co najmniej 50 akcji paliwowego giganta mogą liczyć na tańsze tankowanie. W przypadku paliwa Efecta to 10 groszy na litrze, a Verva 15 groszy. Miesięczny limit rabatu to 300 litrów, co daje ponad 500 zł oszczędności rocznie. 

Tańsze zakupy

Oprócz rabatów na paliwo Orlen zaoferuje też uczestnikom programu zniżki na zakupy na stacji. Wszystkie towary - oprócz alkoholu, papierosów i doładowań kart telefonicznych  - będą tańsze o 10 proc. 

Czytaj też: Orlen i Lotos bliżej fuzji. BP protestuje: Państwowy monopol oznaczać może wzrost cen paliw

Ile trzeba zainwestować 

Kurs Orlenu wynosi obecnie 98,6 zł za akcję. By spełnić warunki programu trzeba więc zainwestować 4930 zł. Korzystanie z programu wymaga posiadania co najmniej takiego pakietu akcji. System co miesiąc będzie "sprawdzał", czy uczestnik programu dalej kwalifikuje się do zniżek. 

Podwyżki dla pracowników Orlenu

Równolegle z informacjami o uruchomieniu programu lojalnościowego "Solidarność" informuje o wywalczonych podwyżkach. Organizacje związkowe zawarły z Orlenem układ na mocy którego:

 • nastąpi obligatoryjny wzrost płacy zasadniczej na rok 2019 w wysokości 250 zł proporcjonalnie do wymiaru czasu pracy dla pracowników zatrudnionych na dzień zawarcia Porozumienia w zakresie ustalenia wzrostu płac na rok 2019 w kategoriach od 1 do 6. Wynagrodzenia wzrosną w marcu.
 • Pracownicy otrzymają wypłatę jednorazowego świadczenia dla pracowników zatrudnionych w kategoriach od 7 do 8 w wysokości 2100 zł w roku 2019. Termin wypłaty świadczeń zostanie ustalony
Więcej o:
Komentarze (22)
Orlen w portfelu - zainwestuj i odbierz zniżki na paliwo. Nowy program lojalnościowy
Zaloguj się
 • tokugawa-live

  Oceniono 13 razy 7

  Tylko świnie tankują na Orlenie - to wspieranie zorganizowanej grupy przestępczej u władzy.

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 15 razy 3

  Na chwilę obecną najtańsze paliwo 95 w Warszawie: 4,92. Najdroższe w tym zestawieniu - 5,12. Jakakolwiek stacja Orlenu - "brak danych", co oznacza, że cena wybija poza skalę, a Orlen nawet nie próbuje brać udziału w jakimkolwiek zestawieniu, gdyż nie ma czym się chwalić.

  I mają mnie skusić zniżki 0,10 zł za litr, żebym zaczął u nich tankować???

  Orlen - to kolejny bandyta państwowy, który nawet nie próbuje udawać, że jest jakiś tam konkurencyjny.

 • byann

  Oceniono 4 razy 2

  I Orlen kupi Williamsa!

 • kaktus-2

  Oceniono 1 raz 1

  może byście tak łaskawie napisali, że chodzi tu o założenia konta maklerskiego w KONKRETNYM biurze maklerskim?
  samo posiadanie akcji do niczego nie uprawnia...

 • adolfiutin11

  Oceniono 3 razy 1

  Gdyby nie boom w gospodarce to prezesika i jego bandy już dawno by nie było.

 • johnylenony

  Oceniono 1 raz 1

  dobrze, że mnie nie stać na te akcje, bo bym jeszcze zniżkę dostał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX