Afera KNF. Poseł Cymański o byłym szefie komisji: Spod ręki anioła może wyjść taki czart

- Ta rozmowa nie powinna się w ogóle odbyć w takich okolicznościach. Słowa, które tam są, nie powinny w ogóle tam paść - tak komentował taśmy afery KNF Tadeusz Cymański poseł z klubu parlamentarnego PiS.

Jednym z tematów, które Łukasz Kijek poruszył w trakcie porannej rozmowy w Gazeta.pl było zamieszanie wokół KNF. Tadeusz Cymański nie określił jednoznacznie, czy uważa, że komisja wyjaśniająca aferę KNF jest potrzebna. - Komisja zawsze jest potrzeba, kiedy mamy twarde dowody, których tu nie mamy, jasne fakty, kiedy nie ma działania państwa, było zaniechanie albo kiedy organy państwa nie wystarczają - stwierdził.

- Nie udajemy, to dla nas bardzo przykra sprawa. Byłoby głupotą i bezczelnością, gdybym powiedział "drobiażdżek". (...) Standardy zostały absolutnie złamane, jest śledztwo i ono nie będzie absolutnie umorzone - zapewnił.

Poranna rozmowa z Tadeuszem Cymańskim

Więcej o:
Komentarze (18)
Afera KNF. T.Cymański o byłym szefie komisji: Spod ręki anioła może wyjść taki czart
Zaloguj się
 • qnqn

  Oceniono 15 razy 13

  Złotousty cymański, jak mnie ten matoł wkoorwia to głowa boli. Na wszystko ma odpowiedz, zdradził kaczkę a teraz po szyję w kiszce jego siedzi, tylko mu te rozbiegane oczka i pełne frazesów usteczka wystają i miele tym jęzorem, jaki to prezes wspaniały człowiek. Ale żeby zauważył, że siedzi w gnidziej doopie, a nie ludzkiej, to już nie jest wstanie zrozumieć.

 • walkirrr

  Oceniono 12 razy 10

  obrzydliwy, zakłamany typ wymachujący grabiami jak psychopata OKEJ ???

 • Non Parol

  Oceniono 9 razy 9

  Barwny. Przypomina błazenka. (Takie rybki, gdyby kto myślał co innego) ...

 • trzynasty

  Oceniono 7 razy 7

  chłopie, nie zaklinaj rzeczywistości. przeszukanie mieszkania po tygodniu - sasim stwierdził, że służby zadziałały błyskawicznie. jesteście jedną wielką mafią, na dodatek chełpiącą się swoją wiarą w najwyższego. HIPOKRYCI najwyższych lotów. ale skoroś taki wielki katolik, to wiesz że piekło czeka na kłamców. i tego ci życzę chłopino.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 7 razy 7

  A spod moszny Glapy wyszedł Chrzanowski :-)

 • mark6

  Oceniono 7 razy 7

  To jakiś WARIAT, nie mogący opanować emocji? Do Tworek z nim! Inna sprawa, że to typowy PiSowski DEBIL . Powinno się go zamknąć w klatce i pokazywać ludziom.

 • zerozer52

  Oceniono 8 razy 6

  Cymański, spie...j do kopania dziur w ziemi.

 • pere_noel

  Oceniono 5 razy 5

  nagle patriota stał się "czartem"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX