W.Kosiniak-Kamysz o dopłatach do prądu: To jest zabieg, żeby pozyskiwać wyborców

Dopłacą do wszystkiego? Do chleba też? - pyta Władysław Kosiniak-Kamysz. Według szefa PSL zapowiadane przez rząd dopłaty do rachunku za prąd nie sprawią, że Polacy nie odczują podwyżek.
Zobacz wideo

Krzysztof Tchórzewski, minister energii, na COP24 w Katowicach stwierdził, że ustawa o rekompensatach cen prądu dla gospodarstw domowych powinna być przygotowana w tym tygodniu. W przyszłym na trafić do Sejmu. 

Według Kosiniaka-Kamysza poprzez dopłaty do rachunku rząd chce pozyskać wyborców, a zapowiadane rekompensaty nie są wystarczającym rozwiązaniem. Szef PSL uważa, że Polacy i tak odczują podwyżki cen prądu m.in. w cenach biletów komunikacji, żywności.

Władysław Kosiniak-Kamysz, szef PSL był gościem dzisiejszej Porannej rozmowy w Gazeta.pl.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (37)
W.Kosiniak-Kamysz o dopłatach do prądu: To jest zabieg, żeby pozyskiwać wyborców
Zaloguj się
 • maxim38

  Oceniono 12 razy 10

  Ratowanie kopalń i "uwalanie" elektrowni wiatrowych musi kosztować.Czy PIS pozyska wyborców?.....Chyba z kopalń. Wszyscy zapłacimy za pracę górników czy Nam się podoba czy nie.PISowski nieRząd rozdaje karty i tylko nadzieja w tym,że kiedyś uwędzą się ich dzieci i wnuki w tym klimacie jaki Nam fundują.Szkoda,że rządzący nie odczują podwyżki cen żywności,komunikacji itd. Wszyscy wiemy,że zwrot za energię to wybieg by nie wyjść na ulicę i tylko głupi da wiarę w dobre intencje tego nieRządu.

 • tegepe

  Oceniono 14 razy 10

  Kosiniak-Kamysz nie odkrył Ameryki. Przecież wszystkie finansowe ustawy PiS-dziochów typu 500+ to korumpowanie obywateli, by na kaczystów głosować.

 • lm648

  Oceniono 9 razy 9

  NIE ŁUDŹCIE SIĘ ŻE BĘDZIE DOBRZE !!!! .... po podwyżkach cen energii elektrycznej dla przedsiębiorców dla nas konsumentów podrożeje WSZYSTKO! ..... a dopłaty PiS-owskie do indywidualnych odbiorców rząd może w tym przypadku sobie w dooopę wetknąć na stałe jako proporczyk wyborczy :) ))))

 • czechy11

  Oceniono 10 razy 8

  Dadzą doplaty a 3 razu tyle zabiorą w podatkami za podwyższone ceny. PiSowska ekonomia do dymania durniów.

 • hens

  Oceniono 7 razy 5

  Po podwyżkach prądu podrożeje wszystko i nie łudźcie się że będzie inaczej.
  Ta banda złodziei orżnie wszystkich i sobie napełni konta.
  A później ?
  A walić elektorat, na Hawajach ważna jest tylko stan konta.

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 5 razy 5

  To jest masło maślane!!!!!Najpierw podnosicie stawkę za prąd,a potem chcecie dopłacać ludziom do prądu.Ekonomia się wam kłania.Co państwo z tego ma???Nic,to jest chwyt ,żeby obywatele zauważyli,jaki to rząd wspaniały i dopłaca obywatelom,po to tylko,żeby na was zagłosowali.Ale nikt nie patrzy na to,że te rozdawanie musi się kiedyś skończyć,co potem?????? zęby do ściany. Ogłupiacie ten naród,a oni w was wierzą,bo się nie interesują jaka będzie nasza przyszłość.Wnuki i prawnukowie będą nas przeklinać,bo będą zmuszeni za nas spłacać długi,które już się sięgają ponad 2 biliony/2.ooo.ooo.ooo.ooo,-zł/Zastanówcie się bracia i siostry do czego rząd chce nas doprowadzić.To jest kiełbasa wyborcza..

 • szkoda25

  Oceniono 3 razy 3

  chcą dać dopłate do prądu niech dadzą z kasy pis za nieudolność w rzadzeniu i rozkradanie majatku
  chamy rządowe znów okradają 2 sort a najwiekszy cham na woli

 • labeo

  Oceniono 2 razy 2

  Dopłacą do prądu naszymi pieniędzmi czyli z podatków. Inaczej mówiąc sami sobie dopłacimy do prądu tylko więcej niż wynika z podwyżek, bo część pieniędzy skonsumują urzędnicy. Oprócz tego nastąpi wzrost cen praktycznie w każdej dziedzinie transporcie, handlu, usługach ...

 • tia666

  Oceniono 2 razy 2

  Juz tak wymysla jak z malym zusem, nikly procencik sie zalapie a podstawowy zus w gore...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX