Dyskonty walczą o pracownika. Lidl zaoferował studentom 3300 zł brutto stażowego

Popularna w Polsce sieć marketów wystartowała z tegoroczną edycją swojego programu "The Lidl Way To Cereer". Nabór potrwa do 12 kwietnia. Stażysta może zarobić nawet 3300 zł brutto.
Zobacz wideo

Tegoroczna stawka dla biorących udział w programie stażowym Lidla wynosi 3300 zł brutto miesięcznie. To o 300 zł brutto więcej niż w zeszłym roku.

Ruszamy z kolejną edycją The Lidl Way to Career – naszego płatnego programu stażowego, w ramach którego oferujemy pracę z najlepszymi specjalistami, a także możliwość rozwoju i realizacji własnych projektów

- czytamy w komunikacje sieci Lidl.

Program zawiera 41 ofert z różnych działów, m.in. budowlanego, finansowego, controllingu czy IT. Większość dot. centrali firmy w Jankowicach koło Poznania. Nabór potrwa do 12 kwietnia, a staż ma się rozpocząć 1 lipca i potrwać trzy miesiące. W programie stażowym udział mogą wziąć studenci wszystkich kierunków, a wymagania wobec kandydatów nie są wygórowane.

Sieć marketów pochwaliła się też, że otrzymała certyfikat Top Employer Polska i Europe 2019. Firma szuka 700 nowych pracowników i zapowiedziała podniesienie płac zatrudnionym o 9,2 proc.