Biedronka wprowadza do sklepów oscarowe hity. W ofercie "Zimna Wojna" i "Bohemian Rhapsody"

Biedronka postanowiła poszerzyć ofertę o kolekcję płyt DVD z filmami. Wśród wielu tytułów znajdują się zdobywcy Oscara i Złotej Palmy - m.in. "Zimna Wojna", "Bohemian Rhapsody", "Blade Runner". Nie brakuje filmów familijnych i dla dzieci.
Zobacz wideo

Biedronka wprowadza na swoje półki nową kolekcję, która ucieszy fanów dobrego kina. Od poniedziałku do kupienia są bowiem filmy uznane przez krytyków i publiczność - hity takie jak "Bohemian Rhapsody", biografia Queen z oscarową rolą Ramiego Maleka, nagrodzona Złotą Palmą w Cannes "Zimna Wojna", nowa wersja  "Blade Runnera". 

"Od 18 marca nasza sieć wprowadza do sprzedaży 28 nowych tytułów filmowych. Znajdują się wśród nich obrazy wielokrotnie nagradzane, wysoko cenione przez krytyków, ale jest tu też miejsce na dobre, rozrywkowe kino. Filmy zostały wyselekcjonowane tak, by w nowej ofercie filmowej Biedronki coś dla siebie znalazł każdy członek rodziny: są tu i bajki dla najmłodszych, i przejmujące dramaty dla wymagającego widza, i wysokobudżetowe hollywoodzkie kino" - wyjaśnił Bartłomiej Jarzyna, odpowiedzialny za ofertę filmową w Jeronimo Martins w komunikacie przesłanym naszej redakcji. 

Kolekcja Biedronki zawiera pozycje wysoce cenione przez krytyków. Wśród nich warto wymienić "Ostatnią rodzinę". Film Jana P. Matuszyńskiego o dramatycznych losach rodziny Beksińskich zdobył łącznie 18 nagród i 16 nominacji, m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. 

Czytaj też: "Małe Biedronki" w całej Polsce. Jeronimo Martins chce rozwijać sieć mniejszych sklepów

W ofercie znalazły się również filmy dla dzieci -  m.in. "Między nami wampirami", na podstawie cyklu książek Angeli Sommer-Bodenburg, czy dostępny jedynie w Biedronce "Klakson i spółka".

Płyty z oscarowej kolekcji Biedronki można kupić w cenie od 19,99 zł. 

Więcej o: