Motorola one vision - nowy smartfon z aparatem w ekranie. Ma zaskakiwać możliwościami. I ceną

Motorola wprowadza na polski rynek nowy smartfon - Motorola one vision. Jego największym atutem ma być aparat o dużej rozdzielczości i czułości, panoramiczny ekran o niespotykanych wcześniej proporcjach i cena.
Zobacz wideo

Motorola informuje o wprowadzeniu na rynek nowego smartfonu o nazwie Motorola one vision. Według obietnicy producenta, ma najbardziej zaawansowany w historii marki system aparatów fotograficznych obejmujący podwójny aparat tylny z sensorem 48 MP i 5 MP do głębi, technologię Quad Pixel i sztuczną inteligencję.

embed

Jak informuje Motorola w swojej informacji prasowej przełomowy jest również wyświetlacz, który wykorzystuje maksimum powierzchni ekranu i zapewnia miłośnikom filmów kinowe wrażenia dostępne na wyciągnięcie ręki. Producent podkreśla, że telefon jest też wyposażony w przydatne innowacje opracowane przez Google oraz baterię o całodziennej żywotności.

Maksymalne pole widzenia i aparat ukryty w ekranie 

Motorola one vision została wyposażona w wyświetlacz 21:9 CinemaVision 6,3” Full HD+ z aparatem w ekranie zapewnia kinowe wrażenia niezależnie od miejsca. Motorola one vision oferuje ultrapanoramiczny obraz potęgujący widowiskowość filmów i nagrań wideo oglądanych w drodze. Pomimo tego telefon ma elegancką, smukłą konstrukcję, która niezwykle wygodnie leży w dłoni i można go obsługiwać jedną ręką. 

embed

Dobre zdjęcia przy kiepskim oświetleniu

Motorola one vision oferuje zaawansowaną technologię Quad Pixel. Łącząc cztery piksele w jeden piksel o rozmiarze 1,6 μm, matryca o rozdzielczości 48 MP oferuje czterokrotnie większą światłoczułość. W ten sposób użytkownik uzyska niezwykle ostre zdjęcia o rozdzielczości 12 MP, większej jasności i zmniejszonym poziomie zakłóceń. 

Matryca aparatu tylnego z sensorem 48 megapikseli została wzbogacona o optyczną stabilizację obrazu (OIS) oraz nowy tryb nocnych zdjęć (Night Vision). Optyczna stabilizacja obrazu umożliwia kompensację rozmycia zdjęć i nagrań wideo, a w trybie nocnym można robić jasne i wyraźne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. 

Przedni aparat też dobrze "widzi" w ciemności

Aparat przedni motoroli one vision o rozdzielczości 25 MP umożliwia dobieranie wielkości pikseli odpowiednio do sytuacji, dlatego każde zdjęcie jest wysokiej jakości. Przy jasnym oświetleniu można robić selfie w rozdzielczości 25 MP z - jak obiecuje Motorola - niesamowitą szczegółowością. Jeżeli oświetlenie pozostawia wiele do życzenia, technologia Quad Pixel 1,8 µm umożliwia robienie ostrych selfie.  

embed

Sztuczna inteligencja w akcji

Nowa funkcja oświetlenia portretowego wykorzystuje sztuczną inteligencję do nadawania twarzy fotografowanej osoby pięknych efektów, a dzięki funkcjom zdjęcia z uśmiechem oraz inteligentnej kompozycji fotografie są zawsze gotowe do wrzucenia na Instagram. 

Czytaj też: Motorola One - solidny średniak z czystym Androidem. 6 rzeczy, które warto wiedzieć o tym smartfonie [TEST]

Bateria wystarczy na cały dzień?

Producent zapewnia, że bateria o pojemności 3500 mAh wystarcza na cały dzień po jednym naładowaniu. Technologia TurboPower ma z kolei zapewnić do 7 godzin działania już po 15 minutach ładowania. Warto podkreślić też, że smartfon wyposażono w aż 128GB miejsca na dane. 

W partnerstwie z Google

Motorola zapewnia, że dzięki partnerstwu z Google oferować comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez aż trzy lata, a także aktualny system operacyjny i prosty interfejs w ramach programu Android One. 

Ceny i dostępność 

Motorola one vision będzie dostępna w Polsce od 16 maja w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł w EuroRTVAGD oraz Play.  

Zobacz wideo
Więcej o: