Ivanka Trump wtrąca się w rozmowę, Theresa May udaje, że jej nie widzi. Nagranie z G20 podbija sieć

Ivanka Trump, córka prezydenta USA, a jednocześnie jego doradczyni, zaliczyła sporą wpadkę podczas szczytu G20. Kamery uchwyciły bowiem, jak usilnie stara się wejść w słowo uczestników spotkania. Theresa May zachowuje się jakby młodszej polityczki w ogóle nie widziała. Zachowanie córki Trumpa najwidoczniej nie do końca podobało się prezydentowi Francji, bo to pałac Emmanuela Macrona opublikował nagranie.
Zobacz wideo

Ivanka Trump, którą prezydent Donald Trump wyznaczył na swoją doradczynię, nie będzie zadowolona z zamieszania, jakie wywołało w mediach społecznościowych nagranie z jej udziałem. Na krótkim filmie widać jak Amerykanka próbuje wtrącić się w rozmowę swoich znacznie bardziej doświadczonych politycznie koleżanek i kolegów. Theresa May zdaje się w ogóle nie zwracać uwagi na zachowanie córki Trumpa.

Pozostali uczestnicy rozmowy: Emmanuel Macron, Justin Trudeau, premier Kanady oraz szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego Christine Lagarde wydają się wyraźnie zmieszani próbami zwrócenia na siebie uwagi Ivaki Trump

Więcej o: