Wielka wyprzedaż w sklepach Tesco. Co można kupić taniej?

Trwa wyprzedaż w sklepach Tesco na niespotykaną dotąd skalę. Firma wyprzedaje asortyment, ponieważ postanowiła zmienić formaty swoich placówek. Z tego powodu klienci mogą kupić wiele produktów przecenionych nawet o 50 procent. Co można kupić taniej?
Zobacz wideo

Wielka wyprzedaż w sklepach sieci Tesco obejmuje chemię, kosmetyki, alkohol, mrożonki i suchą żywność. Jednym z hitów sprzedażowych okazały się płyny do płukania oraz kapsułki do prania. Korzystając z wyprzedaży w Tesco można także uzupełnić zapasy spożywcze - przecenione zostały m.in. różnego rodzaju przetwory, płatki śniadaniowe, słodycze i wiele innych.

Wielka wyprzedaż w Tesco. Promocja obejmuje różnego rodzaju kosmetyki i alkohole

Przeceny sięgające 50 proc. w Tesco pozwalają także na zakup kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych w wyjątkowo niskich cenach - na wyprzedaży znajdziemy m.in. kremy do rąk i stóp, żele do mycia twarzy, pilniczki, nożyczki i zmywacze do paznokci.  Promocja w Tesco ucieszy także miłośników napojów alkoholowych - przecenione zostały takie trunki jak whiskey Grant's czy Tullamore Dew oraz różne rodzaje wódek. Obniżką zostały objęte także artykuły przemysłowe, takie jak drabiny.

Sklepy Tesco będą mniejsze, a asortyment zostanie znacznie ograniczony

Mimo że klienci Tesco, którzy zobaczyli całe półki obklejone żółtymi metkami z napisem "Obniżka", przypuszczali, że oznacza to koniec brytyjskiej firmy na polskim rynku, nie jest to prawda. Sieć ma ostatnio spore problemy i odnotowała 55 mln zł straty, w związku z czym podjęła decyzję o zmianie formatów swoich sklepów. Zmienione sklepy Tesco mają być mniejsze, a firma zamierza znacząco zmniejszyć asortyment.

"Zmiany te są częścią naszej pracy na rzecz poprawy konkurencyjności biznesu w Polsce i kontynuacją wcześniejszych pozytywnych doświadczeń z dopasowywaniem asortymentu i zmniejszaniem powierzchni największych hipermarketów" - potwierdził w oficjalnym komunikacie Martin Behan, dyrektor zarządzający Tesco Polska

Więcej o:
Komentarze (10)
Wielka wyprzedaż w sklepach Tesco. Co można kupić taniej?
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 5 razy 1

  Zmniejszenie asortymentu to początek końca. Firma powinna zmienić i zwiększyć asortyment - nawet dawać swoje regały producentom w dzierżawę ...

 • marhac

  Oceniono 3 razy 1

  Zmienione sklepy Tesco mają być mniejsze, a firma zamierza znacząco zmniejszyć asortyment - w sprzedaży ma pozostać ok. 600 produktów.
  jeżeli chcą mieć 600 produktów to wystarczy im coś mniejszego od Żabki, chyba nastąpiła pomyłka

 • żararaka straszny

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli tylko tego towaru co na załączonym zdjęciu to ja dziękuję mnie interesuje taki towar Nazwijmy to w butelkach zwrotnych, jeśli zapłacę połowę ceny to kupię dużą ilość jeśli nie to pójdę do Żabki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX