Kolejne zniżki w Tesco. Firma wyśle bony i kupony dla 1,3 mln aktywnych posiadaczy kart Clubcard

W poniedziałek 12 sierpnia do 1,3 miliona aktywnych posiadaczy kart Clubcard wysłane zostaną bony i kupony promocyjne na zakupy w Tesco. Bony będzie można wykorzystać do lipca 2020 roku.
Zobacz wideo

Jak podaje portal dlahandlu.pl każdy klient Tesco, który zbierał punkty na kartę Clubcard i ma ich  odpowiednią liczbę otrzyma bony, upoważniające do zakupów w sklepie. Kupony będą personalizowanie i mogą być wykorzystane tylko raz.

1,3 mln aktywnych posiadaczy kart Clubcard otrzyma od Tesco bony i kupony na zakupy

Wysyłane do klientów bony będą ważne od poniedziałku 12 sierpnia 2019 roku do 30 lipca 2020 roku. Dodatkowo przygotowane zostały specjalne kupony upoważniające do zniżek. Według informacji portalu każdy z klientów otrzyma od 6 do 12 różnych kuponów.

Od sierpnia Tesco wdraża pierwszy etap zmian planowanych dla wszystkich sklepów tej sieci. Firma chce zmniejszyć powierzchnię dużych supermarketów do osiągających lepsze wyniki hipermarketów kompaktowych. Niestety część sklepów zostanie zamknięta. Dotyczy to następujących placówek: Bydgoszcz - ul.Toruńska, Gdynia - ul. Nowowiczlińska, Gorzów Wielkopolski - ul. Słowiańska, Piastów - ul. Tysiąclecia, Rzeszów - al. Powstańców Warszawy, Tychy - ul. Towarowa, Warszawa - ul. Fieldorfa i Żary - ul. Broni Pancernej.

Więcej o:
Komentarze (14)
Kolejne zniżki w Tesco. Firma wyśle bony i kupony dla 1,3 mln aktywnych posiadaczy kart Clubcard
Zaloguj się
 • a.ba

  Oceniono 6 razy 4

  Po co bony jak tam nie ma co kupić? Ceny wysokie, wąski wybór, kolejki do kas.
  Albo zamknijcie ten bajzel albo zacznijcie działać porządnie - kiedyś potrafiliście - może trzeba ściągnąć starą dyrekcję z emerytury a nowa wysłać w krzaki?

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 3 razy 3

  Zaopatrzenie w PL zero, wysokie ceny, jakość śmieciowa, bony aby nagonić tłuszcz na śmieci i sprzedać to co sami chcą aby poszło, a nie to czego chce klient. Bo oni wiedzą lepiej :P A potem zdziwienie, że straty. W UK też nie słuchali klientów, nie słuchali pracowników z dobrymi pomysłami i niestety wyniki daleko słabsze od możliwych i kurczący się rynek, podczas gdy ci co o klienta się starali i dbali rosną -np. świetny Morrison's.

 • moriach

  Oceniono 2 razy 2

  Kiedyś kupowałam w Tesco - robiłam tam tzw. "duże, cotygodniowe zakupy", przy czym bardzo mi się podobało, że to sklep całodobowy, więc można przyjechać nawet bardzo późno. Ale z czasem asortyment się zmniejszył, zabrakło moich artykułów pierwszej potrzeby, więc przeźuciłam się na konkurencję, z którą jestem do tej pory.

 • men_53

  Oceniono 5 razy 1

  Kupuję w Tesco choć bliżej mam inne sklepy. Dlatego, że jest duży wybór.
  Jeśli nie będzie towarów, które lubię to nie będzie powodu abym ten sklep odwiedzał.

 • kamati5

  Oceniono 1 raz 1

  Znizki??

 • ojobazos

  0

  Dlaczego zamykają TESCO w Piastowie tego nie rozumiem. Tam jest zawsze dużo klientów, pełny parking. Nie ma większego i lepiej zaopatrzonego marketu w Pruszkowie i Piastowie. Wniosek - Niemcy przejmą handel w Pruszkowie-Piastowie , już budują Kaufland między Ursusem a Piastowem.

 • anna.pcz

  Oceniono 2 razy 0

  Tesco regularnie wysyła te bony od lat swoim użytkownikom clubcard. Tak samo robi ikea family i inne kluby.
  Jaki to ma związek z ograniczeniem działalności?
  Tesco płaci za artykuł czy clickbait dla naiwnych abonentów GW?

 • wiktor.janowycz

  0

  "każdy klient Tesco, który zbierał punkty na kartę Clubcard i ma ich odpowiednią liczbę otrzyma bony" - dostaje je co miesiąc - dwa. Żadna nowina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX