Promocje w Rossmannie - jesień 2019. Od kiedy? Jakie są nowe zasady promocji?

Sieć sklepów Rossmann zapowiedziała jesienną promocję na kosmetyki do makijażu, a wraz z nią nowe zasady akcji promocyjnej. Od kiedy będziemy mogli kupić produkty w niższych cenach? Jakie zmiany w regulaminie wprowadził Rossmann?
Zobacz wideo

Jesienna akcja promocyjna w sklepach Rossmann dotyczyć będzie tzw. kolorówki, czyli produktów do makijażu. Zostaną nią objęte takie kosmetyki jak podkłady, róże, cienie do powiek, tusze do rzęs, kredki do oczu, szminki i wiele innych. Tegoroczna jesienna promocja w Rossmanie będzie jednak inna niż ubiegłe jej edycje. Dlaczego?

Zniżki w sklepach Rossmann. We wrześniu m.in. promocja na makijaż bez limitów

Zmianie ulegają zasady promocji. Do tej pory wszystkie produkty objęte promocją były przecenione o 55 proc. Tym razem możemy spodziewać się zniżek w wysokości 40, 50, 60, a nawet 70 proc. oraz promocji typu 1+1 gratis. Jesienna promocja w Rossmanie będzie także promocją bez limitów. Do tej pory zniżka obowiązywała przy zakupie minimum trzech różnych kosmetyków do makijażu, jednak w czasie wrześniowej akcji promocyjnej zniżkę otrzymają także ci klienci, którzy kupią tylko jeden promocyjny produkt. Co więcej, będzie można kupić więcej niż jedną sztukę tego samego kosmetyku, co do tej pory było niemożliwe.

Promocje w Rossmannie. Od kiedy do kiedy kupimy tańsze kosmetyki?

Choć do tej pory było to obowiązkowe, by skorzystać z tegorocznej jesiennej promocji w Rossmanie, nie trzeba być członkiem Klubu Rossmann. Osoby, które posiadają kartę klubową mogą jednak liczyć na dodatkowe gratisy. Każda osoba, która kupi choć jeden promocyjny produkt i zeskanuje swoją kartę, będzie mogła otrzymać upominek-niespodziankę za symboliczny grosz. Ilość gratisów jest jednak ograniczona.

Jesienna promocja w sklepach Rossmann rozpocznie się 16 września, a zakończy się 30 września. 

Więcej o: