Allegro Smart! Week od 30 września. Będą przeceny na iPhone'y i smartfony Xiaomi

Allegro startuje z festiwalem Allegro Smart! Week, który rozpocznie się 30 września i potrwa do 6 października. Firma zapowiada promocje i obniżki m.in. na takie marki jak Xiaomi czy iPhone.
Zobacz wideo

Projekt Allegro Smart! obchodzi pierwsze urodziny i z tego powodu największa platforma transakcyjna on-line w Polsce zdecydowała się zorganizować Allegro Smart! Week. Akcja potrwa od 30 września do 6 października i podczas niej firma zdecydowała się przygotować wiele promocji.

Przede wszystkim użytkownicy będą mogli kupić w promocyjnych cenach produkty technologiczne. Dostępną będą m.in. smartfony Xiaomi, Apple'a czy Samsunga, ale także dwie najpopularniejsze konsole, czyli Xbox oraz PlayStation. Kupimy też laptopy najpopularniejszych światowych marek.

Czytaj także: Znamy polskie ceny nowych iPhone'ów 11. Sporo ponad 7 tys. zł za najlepszą wersję

Allegro przygotowało 35 tysięcy ofert oraz możliwość zakupu 2 mln produktów w obniżkach sięgających nawet 70 proc. Dostępne będą również zniżki na niektóre oferty z eBilet.pl oraz wejściówki na wydarzenia kulturalne oraz rozrywkowe. 

Promocje z okazji roku funkcjonowania Allegro Smart. Co to takiego? 

Allegro Smart! to specjalne pakiety przygotowane dla użytkowników serwisu. Dzięki nim mogą zaoszczędzić na przesyłkach. Dostępne są w dwóch wersjach - miesięcznej oraz rocznej, za które zapłacimy odpowiednio 9,99 zł oraz 49 zł.

W 2018 r. użytkownicy pakietów zaoszczędzili blisko 250 mln zł na dostawach. Zakupione produkty są za darmo dostarczane do sklepów spożywczych (sieć sklepów Żabka) czy na stacje benzynowe (PKN Orlen).  Oprócz tego klienci mają również dodatkowe możliwości, jak chociażby darmowe zwroty zakupów

Więcej o: