W Lidlu kolejna promocja na torebki Wittchen. Są też modele dla mężczyzn

Lidl po raz kolejny podejmuje współpracę z Wittchen. Od soboty 12 października w sklepach stacjonarnych kupicie torebki luksusowej marki. Promocja obejmuje także męskie modele.
Zobacz wideo

Lidl bardzo często współpracuje z różnymi markami. Produkty Wittchen już można było zakupić w sieci dyskontów i zawsze cieszyły się dużą popularnością. Powodem są atrakcyjne ceny za luksusowe produkty o bardzo dobrej jakości. Wittchen to polski producent skórzanej galanterii. W ofercie firmy znajdują się portfele, torebki czy walizki.  

Promocja w Lidlu na torebki Wittchen w różnych wzorach  

Promocja obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych. Nie będzie można z niej skorzystać poprzez sklep internetowy. Wszystkie produkty wykonane są z pięciu rodzajów skóry wysokiej jakości: 

  • skóra klasyczna - 12 wzorów 
  • skóra Nappa - 6 wzorów 
  • skóra Saffiano - 9 wzorów 
  • skóra Lizard - 20 wzorów 
  • skóra pikowana - 6 wzorów 

Do wyboru jest aż 49 różnych modeli torebek Wittchen. Wszystkie torebki można nabyć za 279,00 zł.

embed

W promocji znajdą się także plecaki. Wszystkie wykonane są z naturalnej włoskiej skóry. Ich koszt to także 279,00 zł.  

embed

Oferta uwzględnia także produkty dla mężczyzn. Za 189,00 zł można nabyć stylowe i niewielkie listonoszki. W ofercie jest także jedna aktówka, za 279,00 zł.  

embed

Współpraca Lidla z firmą Wittchen jest cykliczna. Rabaty na torebki pojawiają się najczęściej w okolicach świąt Bożego Narodzenia, co jest idealną okazję, by odpowiednio wcześniej kupić gwiazdkowy prezent.  

Więcej o: