Kursy walut 29.10 o godz. 7. Główne waluty bez większych zmian [kurs dolara, funta, euro, franka]

Rynkowe kursy walut we wtorek 29 października na godzinę 7. Jedno euro kosztuje 4,27 zł, natomiast dolar 3,85 zł. Za jednego franka zapłacimy 3,87 zł, z kolei za funta brytyjskiego 4,95 zł
Zobacz wideo

W poniedziałek o godz. 12. Narodowy Bank Polski opublikował informacje o średnich kursach zagranicznych walut, które obowiązywały przez cały dzień. Od pewnego czasu zauważalny jest trend stabilizacji na rynku walutowym i kolejne notowania są tego potwierdzeniem. Kurs euro otrzymał się dokładnie na tym samym poziomie, minimalnie staniał frank szwajcarski, z kolei dolar nieznacznie podrożał. Najbardziej chwiejny jest natomiast funt szterling, którego kurs wzrósł o 2 gr. Wtorkowy poranek nie przyniósł większych zmian. 

Średnie kursy walut NBP - poniedziałek 28.10.2019 r.  [kurs dolara, funta, euro, franka]:

Zaktualizowana tabela kursów walut na dzień 29 września 2019 roku zostanie opublikowana na stronie NBP między godziną 11:45 a 12:15.

Kalendarz makroekonomiczny. Co czeka nas dziś na rynku walut?

Wtorek 29 października będzie istotnym dniem dla dolara. Na jego kurs wpłynąć może przede wszystkim publikacje comiesięcznego wskaźnika zaufania konsumentów wg Conference Board oraz indeksu podpisanych umów kupna domów. Dla reszty walut powinien być to natomiast względnie spokojny dzień, gdyż nie przewidziano żadnych większych wydarzeń. Dla funta minimalne znaczenie może mieć prezentacja danych dot. ubóstwa społecznego w Wielkiej Brytanii. 

Czytaj także: Oto najładniejsze banknoty z całego świata. Królują egzotyczne waluty