Kursy walut 22.11 o godz. 7. Główne waluty wciąż stabilnie [kurs euro, dolara, funta, franka]

Rynkowe kursy walut w piątek 22 listopada na godzinę 7. Jedno euro kosztuje 4,30 zł, natomiast dolar 3,88 zł. Za jednego franka zapłacimy 3,91 zł, z kolei za funta brytyjskiego 5,02 zł.

W czwartek o godz. 12. Narodowy Bank Polski opublikował informacje o średnich kursach zagranicznych walut, które obowiązywały przez cały dzień. Względem poprzedniego notowania główne waluty utrzymały się na podobnym poziomie, co jest potwierdzeniem trendu z ostatnich dni. Piątkowy poranek również nie przyniósł żadnych zmian. Funt szterling wciąż znajduje się powyżej granicy 5 zł, natomiast frank szwajcarski 3,90 zł. 

Zobacz wideo

Średnie kursy walut NBP - czwartek 21.11.2019 r. [kurs dolara, funta, euro, franka]:

Zaktualizowana tabela kursów walut na dzień 22 listopada 2019 roku zostanie opublikowana na stronie NBP między godziną 11:45 a 12:15.

Kalendarz makroekonomiczny. Co może wpłynąć na kursy walut?

Obecny tydzień nie obfituje w wydarzenia, która mają wpływ na ceny walut i piątek 22 listopada jest tego potwierdzeniem. Na kurs euro w niewielkim stopniu wpłynąć może przemówienie przedstawiciela EBC, Luisa de Guindosa. Jeśli chodzi o dolara, to istotna dla jego kurs może być publikacja danych o transakcjach długookresowych netto we wrześniu. Na godz. 18. zaplanowano również przemówienie członkini FOMC, Loretty J. Mester. 

>>> Dowiedz się więcej: Kursy walut 21.11 o godz. 7. Funt wciąż powyżej poziomu 5 zł [kurs euro, dolara, funta, franka]

Więcej o: