Darmowa dostawa paczek kurierem dla użytkowników Allegro Smart! tuż przed Black Friday

Użytkownicy Allegro Smart! mogą już od poniedziałku 25 listopada korzystać z darmowej dostawy kurierem. Usługa wchodzi tuż przed Black Friday i świętami, gdy zamawiamy najwięcej paczek w ciągu całego roku.
Zobacz wideo

Allegro Smart! to abonament, który jego użytkownikom daje pewne bonusy. Za 8,99 zł/msc lub 49,00 zł/12 msc, można zyskać darmową dostawę do paczkomatów lub punktów odbioru, darmowy zwrot oraz dostęp do smart okazji. Dla osób aktywnie korzystających z Allegro, jest to  opłacalna oferta, bo zwraca się już przy zamówieniu dwóch przesyłek. Teraz pojawił się kolejny powód, by ją wykupić. Darmowa dostawa została rozszerzona o kolejną opcję.

Allegro Smart! wprowadza darmową wysyłkę kurierem

W ramach Allegro Smart! można od poniedziałku 25 listopada zamawiać paczki za darmo nie tylko do paczkomatów, ale także kurierem. Warunkiem jest jednak złożenie zamówienia o minimalnej wartości 100 zł. To doskonały czas na wprowadzenie tej opcji do abonamentu, ponieważ zaraz rozpoczyna się Black Friday oraz okres zakupów świątecznych. Z pewnością więc dużo osób skorzysta z oferty. Nieprzekonani mogą bezpłatnie testować usługę przez 30 dni, także przed świętami można sporo zaoszczędzić. Prezes Allegro, Francois Nuyts, tak skomentował pojawienie wprowadzenia nowego oferty:

Chcemy przekonywać Polaków, że kupowanie w internecie, a szczególnie na Allegro, to dobra alternatywa dla tradycyjnych zakupów, pozwalająca oszczędzać czas i pieniądze. Ważną częścią doświadczenia zakupowego w internecie jest dostawa. Nasi klienci oczekują szybkich i przewidywalnych dostaw i chcą wiedzieć gdzie aktualnie znajduje się jadąca do nich przesyłka. To dlatego dostawa kurierem jest bardzo popularna wśród polskich klientów. Wprowadzamy więc darmowego kuriera i spodziewamy się, że w ten sposób zachęcimy do zakupów na Allegro nowych a obecni będą kupować więcej, korzystając z nowej usługi. Platformy zakupowe online, takie jak Allegro, oferują nieograniczony wybór. Klienci mają do wyboru wielokrotnie więcej niż w jakimkolwiek centrum handlowym. Zauważyliśmy, że klienci używający Allegro Smart! kupują obecnie czterokrotnie więcej niż inni klienci. Przewidujemy, że dodanie kuriera do Allegro Smart! zwiększy tę liczbę nawet o 50 proc.
Więcej o: