Black Friday 2019. Biedronka, Auchan i Kaufland z promocjami na Czarny Piątek przez cały tydzień

Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami. Sklepy prezentują swoje oferty, a do tego grona dołączyło Auchan, Kaufland oraz Biedronka. Kiedy rozpoczyna się Black Friday 2019? Podpowiadamy.
Zobacz wideo

Black Friday to tradycja pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanie nierzadko odkładają pieniądze przez cały rok, na ten krótki okres wyprzedaży, który zaczyna się po Święcie Dziękczynienia. Wtedy to tłumnie uderzają do sklepów, by zakupić prezenty pod choinkę. 

Kiedy Black Friday 2019? 

Jako, że Święto Dziękczynienia jest ruchome, tak naturalnie także i Black Friday przypada w różnych terminach. Jest to jednak zawsze czwarty piątek listopada. W tym roku Black Friday rozpoczyna się 29 listopada. 

Biedronka organizuje Black Friday 2019 przez ponad tydzień 

Sieć dyskontów zdecydowała się na udostępnienie oferty zniżkowej ponad tydzień przed oficjalnym startem Black Friday.  W ramach Black Week od 21 listopada do soboty 30 listopada, można kupić najróżniejsze produkty w obniżonych cenach, najczęściej o 30 proc., ale największe rabaty sięgają nawet 50 proc. Przeceniono przede wszystkim drobne i niedrogie przedmioty. W Biedronce taniej kupicie akcesoria kuchenne, ubrania, zabawki dla dzieci, artykuły piśmiennicze i do szkoły, wyposażenie domu czy narzędzia. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów lub zakończenia promocji, a więcej przecenionych produktów znajdziecie w sklepach. 

Black Friday 2019 w Auchan trwa od poniedziałku 

W Auchan także trwa Black Week, który rozpoczął się w poniedziałek 25 listopada i potrwa do końca miesiąca, do soboty 30 listopada. Największe obniżki to nawet 57 proc. (na zestaw narzędziowy Creator). Taniej dostaniecie sporo elektroniki, m.in. deskorolkę elektryczną, głośniki bezprzewodowe, słuchawki, telewizory, tablety czy kamerę samochodową i drukarkę. Oprócz tego przeceniono ubrania, narzędzia, akcesoria kuchenne, wyposażenie domu oraz zabawki dla dzieci. Oferta obowiązuje w sklepach stacjonarnych.  

Kaufland dołącza do Black Friday 2019 z ofertą Black Week Sale 

W  Kauflandzie oferta Black Week 2019 obowiązuje od czwartku 21 listopada do piątku 27 listopada. Kufland w Black Friday 2019 przecenił produkty spożywcze, ale to tylko czubek góry lodowej. Wyprzedaże pozwolą kupić produkty z nawet 80 proc. zniżką. W promocji znalazły się akcesoria kuchenne i wyposażenie domu, urządzenia elektroniczne, jak telewizory, selfie sticki czy zegarki. Rabaty obejmują także narzędzie, akcesoria do samochodu ubrania oraz sprzęt sportowy. 

Więcej o: