Black Friday 2019. Buty na wyprzedaży na eobuwie.pl, Zalando, oraz w CCC i Ryłko

W Black Friday 2019, taniej można dostać nie tylko elektronikę, ale także odzież. Idzie zima, więc to idealny okres na zakup np. nowego obuwa. Promocje na buty znajdziecie m.in. w CCC, Zalando i na eobuwie.pl.
Zobacz wideo

Black Friday to czas olbrzymich wyprzedaży. W święcie zakupów biorą udział niemal wszystkie sklepy i czasem trudno się połapać we wszystkich ofertach. Dlatego najlepsze z nich umieszczamy w relacji live na naszej stronie.

W Black Friday najlepiej sprzedaje się elektronika, ale z kolei w Cyber Monday ludzie kupują elektronikę i ubrania. Współcześnie te dwa dni mocno się ze sobą zlały. Sklepy odzieżowe także korzystają z okazji i organizują promocje. Tuż przed przyjściem zimy można taniej zaopatrzyć się w buty, które w promocjach są m.in. na Zalando, eobuwie.pl oraz w CCC.

Black Friday zaczął się wcześniej, ale szybko się kończy

Black Friday na eobuwie.pl zaczął się na początku tygodnia. Przez ostatnie 5 dni taniej o 30 proc. można było zakupić buty z określonych kategorii. Dzisiaj, eobuwie.pl oferuje promocje, które sięgają nawet 50 proc., a żeby z nich skorzystać należy użyć kodu BLACK. Promocja potrwa tylko do dzisiaj, do końca dnia.

Wyprzedaż butów w CCC na Black Friday

W CCC w Black Friday promocja obejmuje wszystkie produkty, które nie były przecenione wcześniej. Z użyciem kodu BLACK, kwota za zakupy będzie mniejsza o 20 proc. Trzeba się jednak śpieszyć. 

Tanie buty w Ryłko na Black Friday

Ryłko przecenił dziesiątki modeli butów. Każdy rabat jest indywidualny i zależny od butów, które chcecie kupić. Macie na to czas do poniedziałku 2 grudnia. Dodatkowym atutem oferty Ryłko jest możliwość zrobienia zakupów już teraz i odroczenie zapłaty maksymalnie o 30 dni.

Promocje na Black Friday na Zalando

Tańsze buty znajdziecie na Zalando, gdzie łącznie przeceniono ponad 150 000 tys. produktów. Na tej liście znajduje się wiele butów, które kupicie tylko dzisiaj z 20 proc. rabatem. Żeby z niego skorzystać, trzeba użyć kodu BLACK20Z.

Więcej o: