Biedronka. Akcja Gang Słodziaków zakończona. Co mają zrobić osoby, które nie odebrały maskotek, a mają naklejki?

Akcja Gang Słodziaków zorganizowana przez Biedronkę zakończyła się prawie miesiąc temu, ale maskotki można było odbierać jeszcze w grudniu br. Informujemy, co mogą zrobić osoby, które nie odebrały maskotek, a pozostały im naklejki.
Zobacz wideo

Ostatnia odsłona akcji Gang Słodziaków ruszyła 26 sierpnia i trwała do 17 listopada. Naklejki na maskotki można było wymieniać do 1 grudnia 2019 r., jednak wciąż nie wszyscy zdążyli to zrobić. Osoby posiadające naklejki mają szansę je wymienić. Muszą się jednak spieszyć.

Akcja Gang Słodziaków zakończona. Co zrobić z naklejkami, które mamy?

Jak informuje sieć, po zakończeniu akcji Biedronka zebrała wszystkie pozostałe maskotki i inne akcesoria, które później przekaże osobom posiadającym sporą liczbę naklejek. Niezbędne jest zgłoszenie się do Biura Obsługi Klienta Biedronki i podanie swoich danych osobowych, numeru karty kolekcjonerskiej oraz wybranej nagrody. Z Biurem Obsługi Klienta można skontaktować się drogą mailową (bok@biedronka.eu), telefonicznie (800 080 010/(22) 205 33 00) lub przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: www.biedronka.pl/pl/kontakt.

Warto się jednak pospieszyć, gdyż w odbiorze nagród kluczowa będzie kolejność zgłoszeń. Ich liczba jest ograniczona. Ponadto, sieć wydawać będzie maksymalnie dwie maskotki i dwie książki. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 grudnia br. 

Gang Słodziaków znów bije rekordy

Jesienna edycja akcji Gangu Słodziaków znów pobiła rekord popularności. W tym roku wydano 7,2 mln egzemplarzy maskotek, dzięki czemu udało się przebić wyniki z poprzednich lat. Sporą popularnością cieszyły się również inne gadżety przygotowane przez sieć dyskontów. Książka o przygodach gangu "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków" trafiła do 620 tys. klientów. Biedronka zdecydowała się wykorzystać niesłabnącą popularność pluszaków i wprowadzić serię gier planszowych dla najmłodszych. 

Więcej o: