Gang Słodziaków 2019 w Biedronce. Od kiedy i jak zdobyć nowe pluszaki?

Akcja Gang Słodziaków 2019 wraca do sklepów sieci Biedronka już od dziś, czyli od poniedziałku 26 sierpnia. Wiemy już jakie maskotki będą dostępne dla zbierających punkty klientów oraz jakie są zasady wymiany pluszaków. Jak zdobyć nowe Słodziaki?
Zobacz wideo

Akcja Gang Słodziaków-Magiczny Portal rusza od 26 sierpnia i ma potrwać do 17 listopada. Maskotki będzie można wymieniać za zebrane naklejki aż do 1 grudnia 2019 roku. Jakie są zasady otrzymania pluszaka i jakie nowe maskotki pojawią się w Biedronce?

Gang Słodziaków - Magiczny Portal 2019 w Biedronce. Jakie są nowe maskotki i ile naklejek trzeba zdobyć na Słodziaka?

Jest to już kolejna akcja lojalnościowa prowadzona przez Biedronkę. W poprzednich edycjach przygotowanych zostało średnio 6 milionów maskotek. Na nowy Gang Słodziaków 2019 składać się będą cztery duże maskotki oraz sześć mniejszych pluszaków. W dużych wersjach można będzie dostać: borsuka Bartka, nietoperza Nikodema, dzięcioła Dominika i sarenkę Hanię. Małe maskotki, tzw. Słodziaki Junior, to: lisek Lucuś, pszczółka Pola, sówka Zosia, zajączek Zuzia, nietoperz Nikoś i dzięciołek Dominiczek.

Jakie są zasady wymiany pluszaków? Odbiór maskotek jest możliwy po uzyskaniu odpowiedniej liczby naklejek, przyznawanej podczas zakupów w Biedronce. Jedna naklejka wręczana jest za zakupy, których kwota wyniesie co najmniej 40 złotych. Dodatkowe naklejki przydzielane będą klientom korzystającym z karty Moja Biedronka oraz kupującym owoce i warzywa.

Za 60 naklejek można dostać pluszaki w dużej wersji. Słodziaka Juniora dostaniemy już za 40 naklejek. Za 40 naklejek i dopłatę 19,99 złotych można też otrzymać dużą wersję maskotki. Za 15 naklejek otrzymamy książkę "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków". Bez naklejek książka sprzedawana jest w regularnej cenie 9,99 złotych. Duży słodziak ma kosztować klienta bez naklejek około 49,99 złotych.

Więcej o: