Biedronka z kolejnymi nocnymi promocjami. Dwie "Białe Noce" w ten weekend

Biedronka znów zdecydowała się otworzyć sklepy w nocy. W weekend 25-26 kwietnia w 2500 placówkach handlowych będzie można zrobić zakupy przez całą dobę. Sieć przygotowała z tej okazji szereg atrakcyjnych promocji.

Całodobowe otwarcie sklepów Biedronka wprowadziła przed Wielkanocą w celu rozładowania ruchu w placówkach handlowych. Okazało się to potrzebne, zwłaszcza, że w tamtym czasie obowiązywały restrykcje dotyczące maksymalnej liczby osób przebywających w sklepie w jednym momencie. Dłuższy czas pracy sklepów okazał się marketingowym sukcesem, więc sieć wydłużyła akcję na cały poprzedni tydzień

Zobacz wideo Zakaz handlu w niedzielę staje się fikcją.

Biedronka z kolejnymi promocjami na weekend 

W weekend 25-26 kwietnia Biedronka również zdecydowała się wykonać gest w stronę fanów nocnych zakupów. Od piątku 25 kwietnia 2,5 tys. sklepów sieci będzie czynnych przez 60 godzin aż do niedzieli 26 kwietnia, co najmniej do godz. 21. Firma zdecydowała się wprowadzić na ten czas kolejne promocje zapowiadane jako "Białe Noce". 

W trakcie „Białej Nocy” z piątku na sobotę klienci będą mogli skorzystać z promocji 2+2. Każdy klient, który zakupi 4 różne kosmetyki albo 4 różne artykuły przemysłowe lub tekstylia, otrzyma 2 najtańsze produkty za darmo. „Biała Noc” z soboty na niedzielę, to z kolei oferta dla tych klientów, którzy kupią 20 różnych produktów, spośród nich 3 otrzymają gratis - możliwe są zwielokrotnienia tego rabatu.

- czytamy w komunikacie. Biedronka zaznacza, że promocjom nie podlegają takie produkty jak alkohol czy wyroby tytoniowe, co jest prawnie unormowane. Sieć zdecydowała się również na dodatkowe promocje na poszczególne produkty spożywcze w związku ze zbliżającą się majówką. 

>>> Czytaj także: Wielorazowe maski ochronne trafią na półki sklepów Lidl. Wyprodukował je polski producent rajstop

Więcej o: