Injustice: Gods Among Us za darmo! Gra o Lidze Sprawiedliwości bezpłatnie na PC, PS4 i Xbox One

Injustice: Gods Among Us zostało udostępnione za darmo na komputery, PS4 oraz Xbox One. To produkcja o Lidze Sprawiedliwości, w której wcielamy się w superbohaterów i łotrów z uniwersum DC. Produkcję można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki do piątku 26 czerwca.

Liga Sprawiedliwości z 2017 roku nie była udaną produkcją, o czym świadczą oceny i recenzje. Zack Snyder, który reżyserował film, twierdzi, że powodem było wycięcie znaczącej części materiałów przez producentów z ostatecznej wersji. Snyder dostał więc szanse rehabilitacji i w 2021 roku pojawi się "Liga Sprawiedliwości Zack Snyder Cut", która pokaże film taki, jakim miał być.

Zanim to jednak nastąpi, pojawiła się szansa zanurzenia w uniwersum DC zupełnie za darmo. I to w produkcji, która w przeciwieństwie do filmu, została przyjęta znacznie cieplej niż film Snydera. 

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Injustice: Gods Among Us za darmo na PS4, Xbox One i PC

Jest to produkcja już leciwa, ponieważ premierę miała w 2013 roku, jeszcze na poprzedniej generacji konsol. Jak to bywa jednak w przypadku bijatyk, gra zestarzała się z godnością. Grafika nadal potrafi zachwycić, a mechanika gry jest na tyle uniwersalna, że te siedem lat później, grą można cieszyć się, nie idąc na żadne kompromisy. Ponadto można w nią grać ze znajomymi w trybie dla dwóch osób, dzięki czemu idealnie nadaje się na wspólne spotkania. Warto więc dodać ją do swojej biblioteki właśnie teraz, gdy jest zupełnie za darmo na PS4, Xbox One oraz na Steam. I to w wersji Ultimate, która do podstawowej rozgrywki dodaje sześciu nowych bohaterów, 30 skórek i 60 nowych misji S.T.A.R. Labs. W przypadku wersji na konsolę Microsoftu nie ma edycji Ultimate, ale wszystkie dodatki ją tworzące, także udostępniono za darmo. Promocja trwa do piątku 26 czerwca.

Główną osią fabularną gry jest bunt Supermana. Po traumatycznych wydarzeniach postanowił zawładnąć i rządzić światem, czemu starają się zaradzić superbohaterowie i złoczyńcy znani z uniwersum DC. Gra ma ciekawy system walki i wyróżnia się wyjątkowo efektownymi ciosami specjalnymi. 

Więcej o: