Hitman 3 zaprezentowany na obszernym materiale. Twórcy opowiedzieli o grze

Hitman 3 został wczoraj omówiony podczas streamu, przez twórców gry z IO Interactive. Ogłoszono obsadę gry oraz potwierdzono datę premiery. Hitman 3 zadebiutuje na PC oraz konsolach obecnej i nowej generacji, tj. PS5 i Xbox Series X.

Hitman 3 został oficjalnie zaprezentowany dwa tygodnie temu. Sony opublikowało trailer gry, z którego dowiedzieliśmy się, że premiera zaplanowana jest na styczeń 2020 roku. Gra reklamowana jest hasłem "Death Awaits" i pojawi się na PlayStation 4, PC oraz Xbox One, a także na konsolach nowej generacji, czyli PS5 i Xbox Series X.

 

Zapowiedź gry i wyznaczenie premiery za nieco ponad pół roku, oznacza, że możemy spodziewać się sporej liczby materiałów z produkcji w nadchodzących tygodniach. Pierwszy z nich już został ujawniony. 

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Hitman 3 zaprezentowany w obszernym materiale przez IO Interactive

Twórcy produkcji w czwartek 25 czerwca poprowadzili niemal godzinny stream na Twitchu, podczas którego opowiadali o nadchodzącym zwieńczeniu trylogii. Ma ono być mroczniejsze niż poprzednie odsłony. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, gra ukaże się jako całość, a nie w częściach. Co ciekawe, IO Interactive zrezygnowała z szukania wydawcy i będzie dystrybuować ją własnymi siłami.

Wcześniej już, dowiedzieliśmy się, że w Hitman 3 będą dostępne mapy z poprzednich części trylogii "World of Assassination" wraz z nowymi lokacjami. Tuż po pokazie gry, na Twitterze IO Interactive opublikowało grafikę z głównymi postaciami oraz ich obsadą przez aktorów głosowych. Głównego bohatera będzie dubbingował David Bateson, a na ekranie zobaczymy takie postacie jak Olivia Hall (w tej roli Isaura Barbe-Brown), Lucas Grey (grany przez Johna Hopkinsa), Diana Burnwood (w tej roli Jane Perry) oraz The Constant (w którego wcieli się Philip Rosch).

Więcej o: