Lidl znów rozdaje piwa za darmo. Promocja 4+4. Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać?

Lidl po raz kolejny zorganizował promocję na piwo. Kupując cztery butelki trunku, kolejne cztery otrzymamy gratis. Niezbędne jest posiadanie aplikacji Lidl Plus.

Lidl i Biedronka regularnie zachęcają klientów różnego rodzaju promocjami. W okresie letnim ogromną popularnością cieszyły się oferty promocyjne dostępne przy zakupie piwa. Lidl zdecydował się znów sięgnąć po sprawdzony patent

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Lidl rozdaje piwa za darmo. Na czym polega promocja? 

Najnowsza oferta dostępna będzie w piątek 18 września. Osoby posiadające aplikację Lidl Plus otrzymają cztery dowolne piwa butelkowe za darmo. Aby skorzystać z promocji, należy zapłacić za cztery piwa, a także uaktywnić w aplikacji Lidl Plus specjalny kod rabatowy, Później trzeba go zeskanować przy kasie. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich promocji, za darmo otrzymamy najtańsze wybrane piwa 

Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że akcja  dotyczy wszystkich dostępnych w sklepie rodzajów browarów, w tym także piw rzemieślniczych. Osoby zainteresowane skorzystaniem z promocji powinny udać się do sklepu w godzinach porannych, gdyż promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. 

Lidl z kolejną promocją. Przeceny w sklepie internetowym

Piwna promocja to nie jedyne co przygotowała sieć w bieżącym tygodniu. Od 14 do 20 września trwa wyprzedaż w sklepie internetowym. Artykuły odzieżowe i przemysłowe można zakupić nawet z 80 proc. rabatem. Podobnie jak w przypadku innych promocji, trwa ona do wyczerpania zapasów. Oto wybrane produkty wraz z ceną po rabacie:

  • Dyson oczyszczacz powietrza Pure Cool Me - 899 zł (wcześniej 1299 zł)
  • Rowenta akumulatorowy odkurzacz - 799 zł (899 zł)
  • Zestaw kluczy nasadowych - 349 zł (444 zł)
  • Szafka pod umywalkę - 149 zł (199 zł) 

Pełna oferta znajduje się w TYM MIEJSCU.

Więcej o: