Allegro. Ruszył Allegro Smart! Week. Tydzień wyprzedaży nawet do 70 proc. Co można kupić taniej?

Allegro Smart! Week ruszył 28 września. Oznacza to, że przez cały tydzień subskrybenci Allegro Smart! mogą skorzystać z nawet 70-procentowych promocji. Co można kupić na wyprzedaży?

Z okazji drugich urodzin projektu Allegro Smart! największa platforma transakcyjna on-line w Polsce zdecydowała się zorganizować Allegro Smart! Week. Akcja potrwa od 28 września do 4 października, podczas której można skorzystać z wielu promocji. Aby z nich skorzystać, trzeba dołączyć do programu lojalnościowego Allegro Smart! 

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

Promocje na Allegro Smart! Week nawet do -70 proc.

Wybór artykułów jest naprawdę duży - od sprzętu RTV AGD, elektronikę przez modę czy środki czystości. Osoby z aktywną usługą Allegro Smart! mogą zakupić już dziś następujące produkty: 

  • Konsola Sony PlayStation 4 - 899 zł (przecena z 1369 zł),
  • Pad Sony Dual Shock do PS4 - 179 zł (przecena z 259 zł),
  • Walizka kabinowa Witchen - 79 zł (przecena z 499,90 zł),
  • Apple iPhone Xs Max - 4714 zł (przecena z 5898,90 zł).
  • Alkomat elektrochemiczny - 179 zł (przecena z 269 zł) 
  • Wideorejestrator Garmin Dash Cam Mini FullHD Wi-Fi - 249 zł (przecena z 359 zł)

Liczne promocje obowiązują także na telewizory (dostępne za mniej niż 1500 zł), telefony marki Xiaomi, ale także meble czy zestawy środków czystości tańsze o 30 proc. Dodatkowo należy pamiętać, że każdego dnia pojawiać się będą specjalne promocje niespodzianki na limitowany asortyment. Ofertę Allegro Smart! Week można znaleźć w TYM MIEJSCU

Allegro Smart! Co to jest?

Allegro Smart! to specjalne pakiety przygotowane dla użytkowników serwisu. Dzięki nim mogą m.in. zaoszczędzić na przesyłkach. Dostępne są w dwóch wersjach - miesięcznej oraz rocznej, które kosztują odpowiednio 9,99 zł oraz 49 zł. Subskrybenci Allegro Smart! mogą skorzystać z darmowej dostawy do paczkomatów bądź domu przy zamówieniach powyżej określonych kwot. Dzięki AllegroSmart! można także zwracać produkty za darmo. W maju z usługi istniejącej od dwóch lat korzystało dwa miliony użytkowników 

Więcej o: