AliExpress sponsorem Lecha Poznań. Polski klub piłkarski nawiązał współpracę z chińskim gigantem

Lech Poznań i AliExpress rozpoczynają współpracę. Umowa obejmuje przede wszystkim pojawienie się logo AliExpress na spodenkach graczy Lecha Poznań.

Lech Poznań i AliExpress będą do 30 czerwca 2021 roku partnerami. Umowa zawiera możliwość przedłużenia. Polski klub może czuć się wyróżniony, ponieważ dla AliExpress to pierwsze na świecie partnerstwo w zakresie marketingu sportowego.

Polska jest jednym z naszych wiodących rynków w Europie, a piłka nożna to sport narodowy dla Polaków. Chcemy, aby współpraca z Lechem Poznań symbolizowała nasze zaangażowanie na polskim rynku. Lech to ambitny zespół, zaangażowany w rozwój młodzieży i reprezentujący Polskę w tegorocznej Lidze Europy. W nadchodzącym sezonie, w ramach partnerstwa z klubem, będziemy szukać sposobów integracji wspólnych działań w różnych obszarach. Początkiem będzie nasza kampania wspierająca Dzień Singla w listopadzie

- podkreślił Gary Topp, prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią.

Zobacz wideo Prezes Lecha: Jesteśmy w stanie robić transfery za milion euro

Dzień Singla AliExpress to zniżki dla kibiców Lecha Poznań

11 i 12 listopada AliExpress od lat organizuje olbrzymie wyprzedaże, które osiągają największe zyski na świecie. Rokrocznie podczas promocji przychody przekraczają kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt miliardów dolarów. Podczas tegorocznej edycji kibice Lecha Poznań będą mogli liczyć na dodatkowe zniżki podczas festiwalu. AliExpress bowiem na początek współpracy z polskim klubem, przygotował dla nich dodatkowe kody rabatowe. Internetowy sklep chwali się, że na cały asortyment w Dzień Singla będzie obowiązywało 70 proc. zniżki.

Logo AliExpress na spodenkach Lecha Poznań

Najważniejszym elementem umowy jest jednak logo sponsorskie. To znalazło się już na spodenkach graczy pierwszego zespołu Lecha Poznań. Stroje z nowym sponsorem zadebiutowały 25 października podczas zremisowanego 1:1 spotkania Kolejorza z Cracovią. Nowy logotyp ma być używany także podczas rozgrywek Ligi Europy. 

Więcej o: