aliexpress

Więcej o:

aliexpress

Wypowiedzi na forum o:

aliexpress

 • aliexpress tanie?

  trafiłam tam, bo mnie wzięło na swetry z printami a tam jest skarbnica tego i ... zdziwiłam się Nie to, żebym była skąpa ciuchowo, czy jak, bo ja akurat sporo na ubrania wydaję Jednak fajne swetry na aliexpress nie schodzą poniżej 100 zł za sztukę, a te które mnie kuszą to nawet 300-400 zł Eeeee?

 • Aliexpress - co kupujecie?

  Postanowiłam zbadać aliexpress. Do tej pory korzystaliśmy tylko do zakupów firmowych - jeden półprodukt, ten sam od tego samego dostawcy, od chyba 5 lat. Teraz postanowiłam sprawdzić, co jeszcze tam jest. A raczej czego tam nie ma. Co kupujecie? Drobiazgi czy jakiś większy porządny sprzęt? Jak z

 • Re: Aliexpress - co kupujecie?

  Ale to była strona /aplikacja aliexpress na pewno ?... Chyba mówisz o jakiejś innej stronie , mam wrażenie. Nie ma czegoś takiego jak "brak maila do aliexpress" na stronie aliexpress. Obsługa klienta jest tam b.dobra i czytelna. Może to jakaś podróbka tej strony ?

 • Aliexpress

  Czy ktoś z tu obecnych kupuje na Aliexpress? Prowadzę grupę na fb . Na grupie znajdziecie jeden aktywny konkurs w którym do wygrania jest lampa UV/LED i przewiduje dalsze konkursy,w najbliższym będa do wygrania zegarki na rękę dla Pań i Panow,ponadto wyszukujemy najtańsze ceny na Aliexpress . Jeśli

 • Aliexpress

  Hej, robicie zakupy na aliexpress? zapraszam Was do grupy z kuponami oraz świetnymi ofertami nawet od 0,01$ wpiszcie w wyszukiwarce na facebooku Aliexpress Polska-Kupony i Cebule i korzystajcie z fajnych okazji do woli :)

 • Aliexpress:)

  Hej, robicie zakupy na aliexpress? zapraszam Was do grupy z kuponami oraz świetnymi ofertami nawet od 0,01$ wpiszcie w wyszukiwarce na facebooku Aliexpress Polska-Kupony i Cebule i korzystajcie z fajnych okazji do woli :)

 • Re: Grupa Aliexpress

  Spoko, ale po co jak na Aliexpress można znaleźć bez problemu kody

 • Tanie zakupy z Aliexpress, co o tym myślicie?

  Co myślicie o zakupach z Aliexpress? Wydaje się, że mają dużo tanich i fajnych rzeczy dla dzieci, można się bardzo obkupić. Jakie są za, a jakie przeciw takim zakupom?

 • Grupa Aliexpress

  Witam! Chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do grupy na Facebooku o tematyce zakupów z Aliexpress. Na grupie staramy się wrzucać jak najlepsze i najtańsze oferty, dołączając do naszej grupy mogą Państwo także liczyć na zniżki czy też kupony na różnego rodzaju akcesoria! Link do grupy:

 • Aliexpress - czy warto?

  Hej, Jakiś czas temu natknęłam się na pewnym blogu na wpis dotyczący zamawiania z Chin.. Aliexpress - chińskie allegro Co o tym myślicie? Zamawiałyście stamtąd ubrania? To jest bezpieczne?