Biedronka rozszerza e-zakupy o nowe miasta. Przez Glovo zamówimy w Częstochowie

Biedronka rozszerza ofertę zakupów on-line o kolejne miasta: Bielsko-Białą, Tychy, Częstochowę, Włocławek i Grudziądz - są one dostępne przy użyciu aplikacji Glovo, podała sieć. W Bytomiu klienci sieci skorzystają z tej możliwości od 16 listopada.

Bielsko-Biała, Tychy, Częstochowa, Włocławek i Grudziądz – to kolejne miasta, w których można już dokonywać zakupów online w Biedronce przy użyciu aplikacji Glovo. Z kolei w Bytomiu klienci portugalskiej sieci skorzystają z tej możliwości od 16 listopada.

Zobacz wideo Koronawirus a handel. Jakie firmy wycofują się z Polski? Jakich sklepów stacjonarnych będzie mniej?
Za kompletację zamówień odpowiadają pracownicy Biedronki, ponieważ mają doświadczenie w doborze odpowiednich produktów dla klientów. Klienci mogą wybierać spośród 2,3 tys. artykułów dostępnych w sklepach stacjonarnych sieci"

- powiedział dyrektor operacyjny sieci Biedronka Paweł Włodarczyk, cytowany w komunikacie.

E-zakupy w BiedronceE-zakupy w Biedronce Biedronka

E-zakupów przez aplikację Glovo można dokonywać przez 7 dni w tygodniu: także w niedziele niehandlowe i w godzinach dla seniorów (poniedziałek – piątek godz. 10-12). Nie ma limitów wagowych dostawy, a każde zamówienie powyżej 199 zł dostarczane jest za darmo.

W opublikowanym komunikacie Biedronkia zdradziła także, jakie produkty najchętniej kupujemy przez internet. Są to: filet z piersi kurczaka, łosoś, pomidory malinowe oraz banany.

Zakupy w Biedronce poprzez aplikację Glovo już wcześniej były dostępne w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze i w Rzeszowie. Od 16 listopada z takiej możliwości skorzystają mieszkańcy 27 miast.

Więcej o: