Biedronka kontynuuje tradycję. Legendarne klapki Kubota znów w sklepach

W sklepach sieci Biedronka po raz kolejny dostępne będą klapki Kubota. Produkt będzie można kupić od 22 lutego. Za 24,99 zł.

Biedronka po raz kolejny wprowadziła do oferty klapki legendarnej w Polsce marki Kubota. Produkt będzie można kupić za 24,99 zł. Od 22 lutego do wyczerpania zapasów. Klapki są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, granatowym, różowym i błękitnym oraz w rozmiarach od 37 do 44.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Biedronka kontynuuje tradycję. Kultowe klapki znów w sprzedaży 

Lutowa promocja to ,można by napisać, kontynuacja kilkuletniej tradycji. W Biedronce już czwarty rok są do kupienia produkty marki Kubota. W ubiegłym roku klapki również pojawiły się w ofercie pod koniec lutego również w cenie 24,99 zł. Dwa lata temu okazały się hitem sprzedażowym - 70 proc. nakładu rozeszło się w ciągu pierwszego dnia.

- To, co łączy markę Kubota i sieć sklepów Biedronka to nie tylko długa – bo ponad 25-letnia – obecność na polskim rynku, ale i idee przyświecające naszym codziennym działaniom. Każdego dnia oferujemy wysoką jakość produktów w bardzo przystępnej cenie, dopracowujemy wszystkie szczegóły, by nie zawieść naszych klientów, a w końcu zmieniamy się, podobnie jak moda, by jak najlepiej spełniać oczekiwania osób, które, robiąc zakupy w naszych placówkach, obdarzyły nas zaufaniem - mówi Michał Kantorski, kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w sieci Biedronka.

Biedronka zaskakuje promocjami 

Największa w Polsce sieć dyskontów regularnie decyduje się wprowadzać zaskakujące promocje. Przez cały ubiegły tydzień po godz. 18., pieczywo było dostępne za połowę ceny. Akcja ma pomóc w ograniczeniu marnowania żywności. Regularnie wprowadzane są także promocje, w ramach których można otrzymać piwa gratis. 

Więcej o: