Były asystent Horały członkiem zarządu CPK z pensją 44 tys. zł. "Nie ma czego dementować, bo to prawda"

"Musimy zintensyfikować działania biznesowo-wizerunkowe". W taki sposób Centralny Port Komunikacyjny wyjaśnia powody podjęcia nowej strategii marketingowej. W części odpowiadać będzie za nią powołany właśnie członek zarządu, który wcześniej był asystentem Marka Horały, dzisiejszego pełnomocnika rządu ds. CPK.

Centralny Port Komunikacyjny ma nowego członka zarządu. Jest nim Patryk Felment. Będzie zajmował się wizerunkiem i marketingiem CPK, co ma być zgodne ze strategią przyjętą przez spółkę. Jest to element strategii związany z dalszym rozwojem powstającego giganta. 

Zobacz wideo Czy pandemia uderzy w budowę CPK?

Marcin Horała Marcin Horała: Z kryzysem gospodarczym radzimy sobie fenomenalnie

Centralny Port Komunikacyjny ma nowego specjalistę od marketingu. "Musimy zintensyfikować działania"

"Wchodzimy w kolejny etap programu CPK" - skomentował prezes CPK Mikołaj Wild, cytowany w komunikacie. "Musimy zintensyfikować działania biznesowo-wizerunkowe i więcej energii przeznaczyć na budowanie relacji z przedstawicielami rynków finansowych" - dodał. 

Wyjaśnił też, że działania marketingowe będą obecnie skupiać się na mieszkańcach regionu "otaczającego przyszły port".

Były asystent był już prezesem. "Nie ma czego dementować"

Patryk Felmet w przeszłości pełnił funkcję asystenta Marcina Horały. Jak informowała "Gazeta Wyborcza" już w 2016 roku jego kariera nabrała tempa, został prezesem Przedsiębiorstwa Usług Portowych Rezerwa.

Pełnomocnik rządu ds. CPK został poproszony o zdementowanie informacji o nominowaniu Felmeta. "Nie ma czego dementować, bo to prawda. Absolwent prawa, marketingu, MBA Instytutu Ekonomii PAN, absolwent London School of Public Relations i Charter Institute of Marketing, wykładowca akademicki, publikacje w prasie branżowej, zawodowo m. in. były dyrektor rozwoju Portu Gdańsk" - napisał o nowym członku zarządu. 

Dziennik wskazywał też, że awans zaliczył inny asystent posła - decyzją ówczesnego prezesa Energi Daniela Obajtka został szefem spółki Energa Oświetlenia. 

Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego rozpocznie się w 2023 r. CPK będzie budowany razem z Koreańczykami. W piątek podpisanie umowy

Więcej o: