Lidl. Promocja na piwo - 3+1 gratis. Oferta obowiązuje od czwartku

Od czwartku w Lidlu kolejna promocja na piwo - tym razem w skromnej odsłonie. Podczas zakupów będzie można odebrać jedno piwo w puszcze za darmo. Dotyczy to konkretnej marki i pojemności. Jakie są zasady promocji?

Od czwartku 13 maja 2021 roku klienci sklepów Lidl będą mogli otrzymać jedną, małą puszkę piwa Perlenbacher Pils za darmo. Dotyczy to puszki o pojemności 0,33 litra.

Zobacz wideo Czy przed szczepieniem na COVID-19 i po nim można spożywać alkohol?

Promocja na piwo w Lidlu. Jedna mała puszka gratis

Aby skorzystać z promocji, należy kupić dwa takie piwa w cenie regularnej, a trzecie zostanie nam przyznane za darmo. W tym celu należy również aktywować kupon w aplikacji mobilnej Lidl Plus i pokazać go przy kasie (lub zeskanować samodzielnie w kasie samoobsługowej).

Kupon uprawnia do odebrania tylko jednego piwa za darmo i nie ma możliwości wielokrotnego aktywowania kuponu promocyjnego. Z oferty skorzystać można w ciągu trzech dni: od czwartku 13 maja do soboty 15 maja.

Akcja promocyjna Lidla jest skromniejsza niż te, które zostały przeprowadzone przez sieć przed majówką - wówczas można było odebrać kilka-kilkanaście butelek piwa za darmo.

Należy pamiętać, że alkohol w zbyt dużej ilości jest szkodliwy dla zdrowia. Już pół litra piwa zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego - nawet taka ilość nie jest korzystna dla zdrowia kobiet w ciąży i jest niebezpieczna dla kierowców.

Więcej o: