Promocje na długi weekend. W Biedronce do 28 piw w gratisie, w Delikatesach Centrum 12 butelek

Biedronka na długi weekend przygotowała promocję na piwa, która pozwoli otrzymać przy zakupach nawet 28 sztuk gratis. Również Delikatesy Centrum oferują do zakupów gratisowe piwa.

W czwartek 3 czerwca wypada Boże Ciało. To dzień ustawowo wolny od pracy, co pozwala zorganizować długi weekend. Wystarczy wziąć wolny dzień w piątek, by wydłużyć wypoczynek do czterech dni. Z tej okazji sklepy już standardowo przygotowują liczne promocje. 

Zobacz wideo Czy przed szczepieniem na COVID-19 i po nim można spożywać alkohol?

Biedronka i promocja na piwa

Promocje na piwa stają się już cykliczne w Biedronce. Zazwyczaj przy zakupie większej liczby butelek, Biedronka połowę z nich daje za darmo. Na długi weekend sieć zorganizowała trzy takie promocje w dniach 31 maja, 1 oraz 2 czerwca. Żeby z nich korzystać, należy posiadać kartę lojalnościową Moja Biedronka

W poniedziałek 31 kupując dziewięć butelek piwa Hopfe, marki należącej do Biedronki, kolejne dziewięć piw możemy dobrać za darmo. Do wyboru jest Weissbier oraz Pilsner, w promocji można je mieszać dowolnie.

We wtorek 1 czerwca w promocji będą piwa smakowe marki Hardmade, do wyboru w czterech smakach, które można dowolnie dobierać. Znów - kupując dziewięć piw, kolejne dziewięć dostaniemy gratis. 

Rząd chce podnieść akcyzę na piwoPodatek od piwa. Rząd planuje wprowadzić kilkukrotnie wyższą akcyzę

W środę 2 czerwca promocja obejmie piwa Carlsberg, w wersji zwykłej oraz bezalkoholowej. Tym razem jednak za darmo można otrzymać 10 butelek. 

Łącząc promocje, można na długi weekend dostać w gratisie od Biedronki do 28 piw.  

Promocja na czeskie piwa w Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum także zorganizowały piwną promocję na długi weekend. Od poniedziałku 31 maja do środy 2 czerwca kupując cztery czeskie piwa, możemy dobrać do nich kolejne cztery, które będą kosztowały po 1 gr każde. Z promocji mogą skorzystać posiadacze Delikarty, która uprawnia do trzykrotnego wykorzystania rabatu. Kupon należy wcześniej aktywować w aplikacji. Łącznie można otrzymać za darmo 12 piw poniższych marek:

  • Budweiser,
  • Holba,
  • Postrižinské Ležák,
  • Rebel,
  • Samson 1795,
  • Žatecký Svetlý Ležák
  • Zubr Premium.

Piwa można dowolnie łączyć. Rabat zostanie naliczony na najtańsze cztery produkty. 

Polacy pijusy. W 2020 roku wydali na alkohol 39,2 mld złW 2020 roku Polacy wydali na alkohol 39,2 mld zł. Spadła sprzedaż piwa

Więcej o: