Lody Ekipa XL. Przecena na Dzień Dziecka. Nowe promocje Lidla i Biedronki

Lidl szykuje wielką promocję na Dzień Dziecka. Popularne lody Ekipa w wersji XL będą dostępne od wtorku w cenie 1,99 zł za sztukę. Podobną promocję przygotowała Biedronka.
Zobacz wideo Swoje dziwacta, nawyki i anegdoty z życia zdradza Ekipa Friza

Lody Ekipa XL w promocyjnej cenie będą dostępne od 1 czerwca we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl do wyczerpania zapasów. Kultowe sorbety w formacie XL w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającym cukrem pojawią się w dwóch smakach - cytrynowym i truskawkowym.

Biedronka z podobną ofertą. Lody Ekipa XL za 1,99 zł

Z okazji Dnia Dziecka sieć Biedronka przygotowała podobną ofertę. We wszystkich sklepach stacjonarnych już od poniedziałku 31 maja można kupić lody Ekipa XL w promocyjnej cenie 1,99 zł za sztukę. Należy jednak podkreślić, że przecena zyskujących na popularności sorbetów przysługuje jedynie z kartą Moja Biedronka. Co więcej, na jedną kartę Moja Biedronka można zakupić maksymalnie 5 sztuk lodów Ekipa XL w ciągu dnia.

Przy zakupie lodów bez karty należy zapłacić za nie standardową cenę, czyli 2,49 zł za sztukę. Lody Ekipa XL będą dostępne we wszystkich sklepach do 5 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Kim jest Ekipa?

Lody Ekipa zostały wyprodukowane przez firmę Koral we współpracy z Ekipą. Jest to popularna zwłaszcza wśród młodych odbiorców grupa YouTuberów, którą zebrał Karol "Friz" Wiśniewski. Zajmują się nagrywaniem wideo o tym, jak wspólnie spędzają czas, bawią się i wykonują różne wymyślone przez siebie zadania. Ponadto tworzą wspólnie muzykę, pod swoją marką wypuszczają ubrania, a ostatnio także niezwykle popularne lody.

W skład Ekipy, oprócz Karola "Friza" Wiśniewskiego wchodzą: Tromba, Mini Majk, Wersow, Poczciwy Krzychu, Nowciax, Murcix, Patec Wariatec, Marcysia, Kasia Bożek oraz Wujaszek Łuki. Grupa pod koniec kwietnia weszła na giełdę jako Ekipa Holding. W tym celu połączyli swoje siły ze spółką Beskidzkiego Biura Inwestycyjnego.

Więcej o: