Finał Loterii Spisu Powszechnego już w środę. Pieniądze wygrało już 1440 osób. Teraz kolej na samochody

Już w środę 14 lipca w samo południe odbędzie się losowanie nagród głównych w loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. W finale loterii można wygrać samochód.
Zobacz wideo Teorie spiskowe wokół szczepień. "To tragikomiczne"

Wszystkie osoby, które zarejestrowały się w loterii do 7 lipca 2021 r., będą miały szansę na wygranie 1 z 16 aut Toyota Yaris. Po jednym samochodzie trafi do mieszkańca lub mieszkanki każdego z województw. Wielki finał loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań odbędzie się we środę 14 lipca o godz. 12. 

Finał loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań

"Dotychczas przeprowadziliśmy sześć losowań  nagród I i II stopnia, tj. kart przedpłaconych o wartości 1000 i 500 zł. Osoby, które jako pierwsze dołączyły do loterii, miały szansę na zwycięstwo w każdym z nich, a ci, którzy zwlekali z samospisem i rejestracją kodu - odpowiednio mniej. W trakcie tych losowań wyłoniliśmy 1440 zwycięzców, a łączna pula nagród wyniosła 960 tys. zł"- poinformował Główny Urząd Statystyczny w komunikacie. 

W środę do wygrania będą już tylko samochody Toyota Yaris NG '20. Ich specyfikacja wygląda następująco:

  • Rok produkcji: 2021,
  • Nadwozie: 5-drzwiowy hatchback,
  • Liczba miejsc: 5 miejsc,
  • Silnik: 1.5 VVT-i 125 KM benzyna,
  • Skrzynia biegów: 6-stopniowa manualna.

Do kiedy będą wydawane nagrody główne?

Jak poinformował GUS, dokumenty do rejestracji pojazdu wysyłane są przesyłką pocztową lub kurierską maksymalnie do dnia 9.08.2021 r. na adres wskazany przez laureata nagrody głównej w oświadczeniu. Termin wydania pojazdu zostanie indywidualnie ustalony ze zwycięzcą po zarejestrowaniu pojazdu.

Transmisję z finałowego losowania będzie można oglądać na kanałach GUS-u na Facebook-u i YouTube. Po losowaniu lista zwycięzców zostanie udostępniona również na stronie: https://loteria.spis.gov.pl/#wyniki.

Więcej o: