Loteria Spisu Powszechnego 2021. Ostatni dzień, by dołączyć do loterii

Jeśli wziąłeś udział w tegorocznym Spisie Powszechnym, możesz również dołączyć do loterii Narodowego Spisu Powszechnego. 7 lipca to ostatni dzień, by się zarejesteować. W jaki sposób to zrobić? Podpowiadamy.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do 30 września bieżącego roku. W loterii mogą wziąć udział wszystkie osoby, które samodzielnie dokonają samospisu przez internet - ale tylko do określonej daty.

Zobacz wideo Polacy chcą państwa opiekuńczego, ale nie chcą za nie płacić?

Loteria Narodowego Spisu Powszechnego. Ostatni dzień, by dołączyć do losowania o nagrody

Osoby, które dokonały samospisu przez internet, ale do tej pory nie zgłosiły się do loterii Spisu Powszechnego, a chcą wziąć w niej udział, muszą się pospieszyć. Środa 7 lipca to ostatni dzień, aby dołączyć do loterii i zawalczyć o nagrody.

Aby wziąć udział w loterii, należy:

  • wejść na stronę spis.gov.pl i samodzielnie spisać się przez internet;
  • pobrać oraz zachować unikatowy, 10-znakowy kod, który uprawnia nas do wzięcia udziału w loterii;
  • zgłosić swój kod na stronie loteria.spis.gov.pl. do 7 lipca 2021 roku.

 Wyniki losowania będą publikowane w mediach społecznościowych oraz na stronie: loteria.spis.gov.pl.

Loteria Spisu Powszechnego. Jakie nagrody czekają na zwycięzców loterii?

Nagrodami w loterii są karty przedpłacone o wartości 1000 zł oraz 500 zł. W sumie jest 480 kart o wartości 1000 zł i 960 kart o wartości 500 zł. Nagroda główna to samochody osobowe - po jednym na każde województwo.

Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich osób mieszkających stale lub czasowo w Polsce oraz obywateli przebywających poza Polską. Ci, którzy nie wezmą udziału i nie spiszą się do 30 września, ryzykują ukaraniem grzywną w wysokości do pięciu tys. zł.

Więcej o: