Biedronka rozdaje bony za "szkolenia" z praw konsumentów. Łączna wartość nagród to 7,5 mln złotych

Biedronka rozdaje bony zakupowe. Warunkiem jest odbycie szkolenia. Łączna wartość nagród to 7,5 mln złotych.

Biedronka organizuje szkolenia, na których uczestnicy będą mogli poznać przysługujące im prawa podczas dokonywania zakupów w sklepach stacjonarnych. Ukończenie szkolenia pozwoli również otrzymać bon na zakupy o wartości 15 zł. Do rozdania jest 500 tys. bonów o łącznej wartości 7,5 mln zł.

Zobacz wideo Sylwia Majcher: Lodówka jest sklepem pierwszego wyboru

Biedronka rozdaje bony zakupowe za szkolenia

Aby otrzymać bon, należy ukończyć szkolenie i wypełnić quiz składający się z 10 pytań. Szkolenia będą odbywać się w czterech terminach. W każdym z nich bon otrzyma 125 tys. osób, które jako pierwsze ukończą kurs. Warunkiem wręczenie bonu jest też podanie numeru telefonu. Na jeden numer telefonu przysługuje jeden bon. 

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

  • 20 września 2021 r.,
  • 28 września 2021 r.,
  • 5 października 2021 r.,
  • 12 października 2021 r.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy odwiedzić stronę http://szkolenie.biedronka.pl, gdzie będzie można zapoznać się materiałami szkoleniowymi. "Uczestnicy szkolenia będą mogli zapoznać się z tematyką przydatną w życiu codziennym, podczas dokonywania zakupów w sklepach stacjonarnych. Wyjaśnione zostaną najważniejsze uprawnienia konsumentów: prawo do informacji, prawo do zwrotu oraz prawo do reklamacji towaru. Dowiedzą się czym różni się rękojmia od gwarancji, a także jak wyglądają zasady reklamacji towarów w sklepach sieci Biedronka." - informuje Biedronka.

Podobne szkolenie w 2019 roku cieszyły się na tyle dużą popularnością, że bony rozeszły się w ciągu trzech godzin. 35 tys. klientów otrzymało wtedy bony o wartości 350 tys. złotych, skala akcji była więc znacznie mniejsza niż jej tegoroczna edycja. 

Więcej o: