Kosmetyki w Lidlu za darmo. Promocja tylko w "Lidl Friday". Trzeba jednak spełnić pewne warunki

Okazja do wzięcia darmowych kosmetyków w Lidlu będzie obowiązywała tylko przez jeden dzień. Lidl Friday, to promocja znanej sieci handlowej, która odbędzie się już w piątek 19 listopada. Podobną promocje wprowadziła też sieć sklepów Biedronka.

Black Friday, światowy dzień wyprzedaży wypada w tym roku w piątek 26 listopada. Niektóre firmy jednak zdecydowały się na wprowadzenie swoich promocji o wiele wcześniej. Należy do nich m.in. niemiecki dyskont Lidl

Zobacz wideo Zakupy w 100 sekund? Blicharski: Wiele firm chce wydłużać ten czas, my staramy się go ograniczyć

Lidl Friday. Darmowe kosmetyki w sklepie

Promocja na kosmetyki w Lidlu będzie obowiązywała tylko przez jeden dzień - 19 listopada, dlatego lepiej się pospieszyć. Okazja obejmuje wszystkie sklepy i trwa do wyczerpania zapasów.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie Lublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Możliwość na zyskanie darmowych kosmetyków w Lidlu dotyczy promocji 1+1 i marek takich jak: Garnier, L'Oréal, Dove, Ziaja czy Adidas. Jakie są warunki promocji?

Więcej informacji na temat sieci sklepów Lidl przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak podaje Lidl, w promocji może wziąć udział każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus. Rabat przyznawany jest na maksymalnie cztery sztuki produktów. Warto jednak zaznaczyć, że udział w okazji biorą tylko wybrane marki kosmetyków. 

Lidl. Wielkie promocje w Black Week - nawet do 80 procent

Lidl Klienci źli na Lidla, bo aplikacja nie działa na starszych smartfonach. Sieć tłumaczy

Kolejna wielka promocja dla klientów Lidla będzie dostępna już od poniedziałku 22 listopada. Z okazji tzw. Czarnego Tygodnia, w sklepie będzie można zrobić zakupu nawet z 80 procentową zniżką. Wyprzedaż dotyczy produktów w stacjonarnych sklepach Lidla i obowiązywać będzie w następujące dni: poniedziałek 22 listopada, czwartek 25 listopada, piątek 26 listopada, a także sobotę 27 listopada.

Warto również dodać, że promocje na kosmetyki wprowadziła także sieć marketów Biedronka. Od poniedziałku 15 listopada możemy nabyć tam produkty kosmetyczne w promocji 2+1. Oznacza to, że podczas zakupu dwóch kosmetyków, które są objęte wyprzedażą, klienci dostaną rabat wartości tego tańszego artykuły. Promocja dotyczy wszystkich produktów firm: Shauma, Syoss, Gliss Kur, Fa oraz Palette. 

Więcej o: