Kosmetyki w Lidlu za darmo. Promocja tylko w "Lidl Friday". Trzeba jednak spełnić pewne warunki

Okazja do wzięcia darmowych kosmetyków w Lidlu będzie obowiązywała tylko przez jeden dzień. Lidl Friday, to promocja znanej sieci handlowej, która odbędzie się już w piątek 19 listopada. Podobną promocje wprowadziła też sieć sklepów Biedronka.

Black Friday, światowy dzień wyprzedaży wypada w tym roku w piątek 26 listopada. Niektóre firmy jednak zdecydowały się na wprowadzenie swoich promocji o wiele wcześniej. Należy do nich m.in. niemiecki dyskont Lidl

Zobacz wideo Zakupy w 100 sekund? Blicharski: Wiele firm chce wydłużać ten czas, my staramy się go ograniczyć

Lidl Friday. Darmowe kosmetyki w sklepie

Promocja na kosmetyki w Lidlu będzie obowiązywała tylko przez jeden dzień - 19 listopada, dlatego lepiej się pospieszyć. Okazja obejmuje wszystkie sklepy i trwa do wyczerpania zapasów.

Świetlisty krzyż w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w LublinieLublin. Ogromny podświetlany krzyż oślepia mieszkańców osiedla [ZDJĘCIA]

Możliwość na zyskanie darmowych kosmetyków w Lidlu dotyczy promocji 1+1 i marek takich jak: Garnier, L'Oréal, Dove, Ziaja czy Adidas. Jakie są warunki promocji?

Więcej informacji na temat sieci sklepów Lidl przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak podaje Lidl, w promocji może wziąć udział każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus. Rabat przyznawany jest na maksymalnie cztery sztuki produktów. Warto jednak zaznaczyć, że udział w okazji biorą tylko wybrane marki kosmetyków. 

Lidl. Wielkie promocje w Black Week - nawet do 80 procent

LidlKlienci źli na Lidla, bo aplikacja nie działa na starszych smartfonach. Sieć tłumaczy

Kolejna wielka promocja dla klientów Lidla będzie dostępna już od poniedziałku 22 listopada. Z okazji tzw. Czarnego Tygodnia, w sklepie będzie można zrobić zakupu nawet z 80 procentową zniżką. Wyprzedaż dotyczy produktów w stacjonarnych sklepach Lidla i obowiązywać będzie w następujące dni: poniedziałek 22 listopada, czwartek 25 listopada, piątek 26 listopada, a także sobotę 27 listopada.

Warto również dodać, że promocje na kosmetyki wprowadziła także sieć marketów Biedronka. Od poniedziałku 15 listopada możemy nabyć tam produkty kosmetyczne w promocji 2+1. Oznacza to, że podczas zakupu dwóch kosmetyków, które są objęte wyprzedażą, klienci dostaną rabat wartości tego tańszego artykuły. Promocja dotyczy wszystkich produktów firm: Shauma, Syoss, Gliss Kur, Fa oraz Palette. 

Więcej o: