Awaria Slacka. Popularny komunikator ma problemy z łącznością. "Pracujemy nad tym"

Slack, popularny komunikator biznesowy ma problemy m.in. z łącznością, wysyłaniem i edytowaniem wiadomości oraz przesyłaniem plików. "Ciężko pracujemy, aby rozwiązać problem" - zapewnia Slack na Twitterze.

Według serwisu Downdetector.pl pierwsze zgłoszenia o awarii komunikatora Slack pojawiały się w środę (22 grudnia) po godz. 13:15. Do godz. 15:00 napłynęło setki zgłoszeń i wciąż pojawiają się kolejne.

Przeczytaj więcej informacji o awariach na stronie głównej Gazeta.pl

Awaria komunikatora biznesowego Slack

Z analizy serwisu Downdetector wynika, że 62 proc. użytkowników, którzy zgłosili awarię, ma problem z wysyłaniem wiadomości, 29 proc. z działaniem aplikacji, a 10 proc. nie ma dostępu do strony www. Na mapie zgłaszanych awarii można zobaczyć, że problem dotyczy m.in. mieszkańców Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Zespół Slacka przekazał, że problemy dotyczą łączności, przesyłania plików i edytowania wiadomości. "Ciężko pracujemy, aby rozwiązać problem z łącznością i będziemy aktualizować nasz status tak regularnie, jak to możliwe, aby informować Cię o naszych postępach" - czytamy w komunikacie.

Zobacz wideo Plaga fałszywych SMS-ów zaatakowała nasze smartfony. Jak nie dać się oszukać? [TOPtech]
Więcej o: