Rynek nieruchomości na wirażu. Ceny spadną, czy kredytobiorcy wpadną w tarapaty? Czekamy na pytania

Mieszkanie będą tanieć w 2022 roku? Czy Polacy będą mieli problem ze spłacaniem rat? Zadaj swoje pytanie (na adres: news_gazetapl@agora.pl.), na które z ekspertką odpowiemy w programie "Q&A Gazeta.pl". W czwartek 10 lutego o godzinie 12:30 na żywo gościnią Gazeta.pl będzie Katarzyna Kuniewicz, analityczka rynku mieszkaniowego w Obido. Zapraszamy!

"Q&A Gazeta.pl" to program, w którym odpowiadamy na pytania Czytelników. Jeśli chcesz, żeby Twoje pytanie padło w programie wyślij je na adres: news_gazetapl@agora.pl. 

Tym razem tematem będzie rynek mieszkaniowy i kredyty hipoteczne. Od października 2021 roku Rada Polityki Pieniężnej znacząco podnosi stopy procentowe, co działa chłodząco na rynek mieszkaniowy. Kredytobiorcy muszą już płacić wyższe raty, a Ci którzy planują pożyczkę w banku mierzą się z ograniczoną dostępnością  kredytów. Czy ta sytuacja sprawi, że ceny mieszkań w 2022 roku zaczną spadać? A może wręcz przeciwnie - ceny nadal będą wysokie, a kredytobiorcy znajdą się w podwójnie trudnej sytuacji? Sprawdź co myśli na ten temat analityczka rynku nieruchomości, która będziemy gościć w programie. Zapraszamy w czwartek na program na żywo na Gazeta.pl o godzinie 12:30.

Zobacz poprzedni odcinek programu:

Zobacz wideo Polski Ład. Wy pytacie, ekspert odpowiada [Q&A Gazeta.pl]
Więcej o: