Czarny hot-dog, czyli Black Dog. Żabka wchodzi w Black Friday na czarno

Black Friday kojarzony jest zazwyczaj z obniżkami cen. Okazuje się jednak, że święto zakupów jest wykorzystywane również do przyciągania uwagi i oferowania nietypowych produktów. Właśnie na taki krok zdecydowała się Żabka.

Sieć Żabka informuje, że do jej sklepów trafi specjalna wersja hot-doga. Black Dog będzie do kupienia już w najbliższy piątek - z okazji Black Friday.

Zobacz wideo Szokująco drogi chleb w Katarze. A po ile piwo (oczywiście 0%!) i "stejki"? Redaktor Sport.pl poszedł na zakupy

Black Dog, czyli czarny hot-dog. Żabka zaoferuje go w Czarny Piątek

Jak czytamy w komunikacie prasowym, hot dog będzie zawierał czarną bułkę, czarnego kabanosa z dodatkiem dziczyzny i specjalny czarny sos. Jak informuje sieć hot-dogi są przez Polaków lubiane - sklepy z zielonym logo sprzedaje średnio trzy hot dogi na sekundę. 

Czarny hot dog będzie dostępny w sprzedaży od 23 listopada br. w regularnej cenie 5,99 zł, a z aplikacją Żappka w cenie 4,99 zł. W Czarny Piątek, czyli 25 listopada br., użytkownicy Żappki będą mogli kupić Black Doga za 3,99 zł z aplikacją - oferta obwiązuje tylko w przypadku zakupu produktu w czarnej bułce. Z okazji Black Friday klienci sieci mogą liczyć także na dodatkowe promocje na wybrane napoje i słodycze. 

Więcej informacji gospodarczych na stronie głównej Gazeta.pl

Nie tylko hot-dogi, ale i hamburgery. Popularne danie znów dostępne

Polacy lubią nie tylko hot-dogi, lecz także hamburgery. Jeden z tych popularniejszych wrócił właśnie do menu McDonald's. Kanapka Drwala dostępna jest w kilku wariantach. Burger Drwala klasyczny kosztuje 24,90 zł. To znacznie więcej niż rok temu, gdy jego cena wynosiła 17,40 zł. Dostępne są i inne, nieco droższe warianty. 

Z okazji Black Friday specjalne oferty wprowadzą nie tylko sieci gastronomiczne. Czarny Piątek wypada w tym roku 25 listopada. Święto to ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych, ale obecnie jest obchodzone na całym świecie. 

Więcej o: