Burger Drwala 2023 - do kiedy jest w McDonald's? Ostatnie dni zimowej oferty

Fani Drwala oraz ci, którzy jeszcze nie spróbowali jednej z najpopularniejszych kanapek w McDonald's, muszą się spieszyć. Jeszcze w tym miesiącu Drwal zniknie z oferty restauracji. Prawdopodobnie ponownie pojawi się dopiero za kilka miesięcy.

Drwal jest kanapką sezonową, która pojawia się w restauracjach McDonald's jedynie jesienią i zimą. Wraz z nadejściem wiosny kanapka Drwala zostaje wycofana z menu, aby ponownie pojawiła się na początku jesieni. Do kiedy możemy kupić Drwala w McDonald's?

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo "Co tak drogo?". Nowy cykl Gazeta.pl sprawdza, czy z drożyzną da się walczyć. Zaczynamy od schabowego

Drwal 2023. Do kiedy jest Drwal w McDonald's?

Burger Drwala pojawił się w zimowym menu McDonald's dokładnie 23 listopada. Jeśli ktoś od tego czasu nie zdążył jej spróbować, powinien się spieszyć. Drwal będzie bowiem dostępny w menu restauracji fast-food tylko do 24 stycznia. Kolejna okazja, aby spróbować tej sezonowej kanapki, może nastąpić dopiero jesienią przyszłego roku. Jeszcze nie pojawiły się oficjalne informacje, kiedy dokładnie Drwal wróci do oferty McDonald's w 2023 roku.

Burger Drwala w McDonald's. Z czym jest Drwal?

W tym roku w restauracji McDonald's pojawiły się cztery rodzaje Drwala - klasyczny, podwójny, z kurczakiem i na ostro. Klasyczny Drwal zawiera kotlet wołowy, plaster panierowanego sera oraz bekon. Całość uzupełnia świeża sałata, prażona cebulka i sos z przyprawami oraz bułka z serowo-bekonową posypką - informuje McDonald's. W podwójnym burgerze znajdziemy dotykową porcję mięsa, w następnym rodzaju Drwala znajdziemy porcję kurczaka, a ostry sos tabasco i papryczki jalapeno w czwartym Drwalu.

W tym roku cena burgera znacznie wzrosła i wynosi już 24,90 zł w przypadku klasycznej wersji. Burger podwójny to koszt 29,90 zł, natomiast z kurczakiem - 24,90 zł. Drwal w wersji ostrej kosztuje 25,90 zł.

Więcej o: