Rupert Murdoch ma 92 lata i żeni się po raz piąty. "Wiem, że to już ostatni raz"

Rupert Murdoch, właściciel koncernu medialnego News Corp., w Dzień Świętego Patryka oświadczył się już po raz piąty. Jego wybranką została Anna Lesley Smith, była kapelanka policji. Partnerów dzieli 26 lat różnicy, ale jak przyznają, nie mogą się doczekać wspólnego czasu, który im został.

"The Wall Street Journal", "The Times", "The Sun", "The New York Post" - to tylko kilka z wielu tytułów, które należą do koncernu News Corp., zarządzanego przez Ruperta Murdocha. Sytuuje go to wśród 100 najbogatszych ludzi na świecie, a jego majątek szacuje się na 17,7 miliardów dolarów. Mógł dzięki temu pozwolić sobie na diamentowy pierścionek, który wręczył nowej wybrance w zeszły piątek. 

Zobacz wideo Kowal o wystąpieniu Bidena: Niektórzy politycy mówią "słabo, mało". A sojusz z Orbanem to było więcej?

Rupert Murdoch ma 92 lata i żeni się po raz piąty

- Jestem w jednej czwartej Irlandczykiem - mówił Murdoch w rozmowie z "The New York Post" opowiadając o tym, dlaczego postanowił oświadczyć się właśnie w Dzień Świętego Patryka. Przyznał, że bardzo się denerwował oświadczynami, ale gdy poprosił swoją partnerkę o rękę, usłyszał "tak". 

Nową żoną Murdocha zostanie 66-letnia Anna Lesley Smith, była kapelanka policji. Od 14 lat jest wdową, a jej poprzedni mąż Chester Smith miał wiele wspólnego z Murdochem. Był on bowiem również biznesmenem i pracował w branży medialnej. - Pracował dla lokalnych gazet, rozwijał stacje radiowe i telewizyjne, pomagał promować Univision. Mówię więc językiem Ruperta. Dzielimy te same przekonania - zapewniała Smith w rozmowie z "The New York Post’".  

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Zamieszki we Francji po decyzji ws. wieku emerytalnego Francja płonie. Brutalne zamieszki po decyzji ws. wotum nieufności rządu

Rupert Murdoch: Wiem, że to już ostatni raz

Rupert opowiada, że poznał Annę na przyjęciu w swojej winnicy w zeszłym roku. Miał okazję chwilę z nią porozmawiać, a dwa tygodnie później zadzwonił do niej i tak się zaczęło. - Bałem się, że się zakocham, ale wiem, że to już ostatni raz. Mam nadzieję, że to ta jedyna. Jestem bardzo szczęśliwy - zapewniał Murdoch. Potwierdza to Cindy Adams, która przeprowadzała z nim wywiad i zażartowała, że żałuję, że nie poprosiła o podwyżkę, bo jej szef był w naprawdę dobrym humorze.  

Narzeczeni deklarują, że nie mogą doczekać się spędzenia "drugiej połowy życia" razem. Ślub zaplanowany na lato przyszłego roku.  

Przypomnijmy, że jeszcze nie dawno Rupert Murdoch rozwiódł się z czwartą żoną - Jerry Hall, którą poślubił w 2016 roku. Informacja ta zaskoczyła media, ponieważ para wydawała się szczęśliwa. W przeszłości miliarder był także żonaty z australijską stewardessą Patricią Booker, urodzoną w Szkocji dziennikarką Anną Mann i urodzoną w Chinach przedsiębiorczynią Wendi Deng. 

Switzerland Credit Suisse Credit Suisse, byłeś najsłabszym ogniwem, do widzenia

***

Fragmentów Studia Biznes można słuchać także w wersji audio na dużych platformach streamingowych, m.in. tu:

Więcej o: