Nowe połączenia lotnicze Wizz Air. Przewoźnik ogłosił osiem nowych tras z czterech lotnisk w Polsce

Linia lotnicza Wizz Air przekazała informację, że uruchamia nowe połączenia lotnicze z Polski. Turyści będą mogli wyruszyć w podróż z czterech portów lotniczych. Gdzie jeszcze dolecimy z Wizz Air? Sprawdzamy.

Podczas Forum Routes 2023 odbywającego się w Łodzi linie lotnicze Wizz Air poinformował o uruchomieniu ośmiu nowych tras z czterech lotnisk w Polsce. Turyści będą mogli z nich korzystać przez cały rok. Dokąd dolecimy i kiedy będzie ku temu pierwsza okazja?

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Tusk nazywa Błaszczaka "tchórzem". "To nie jest kabaret, to jest dramat!"

Wizz Air uruchamia nowe trasy z Polski. Dokąd polecimy?

Jesienią i zimą tego roku Wizz Air uruchomi nowe połączenia lotnicze. Dotyczą one lotnisk w Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Od 29 października turyści będą mogli podróżować z lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku do Kopenhagi (loty będą realizowane we wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele) oraz na Teneryfę (tam polecimy w czwartki i niedziele). Natomiast od 30 października polecimy z Gdańska do Alicante (poniedziałek, środa, piątek) - informuje portal rynek-lotniczy.pl.

Od 29 października polecimy również z lotniska w Katowicach do Kopenhagi - loty zaplanowano na wtorki, czwartki, soboty i niedziele. Od 31 października polecimy z Katowic do Alicante (wtorek, czwartek, sobota). Z Wrocławia od 30 października polecimy do Walencji - w poniedziałki, środy i piątki. Od 31 października dostaniemy się do Malagi - loty zaplanowano na wtorki, czwartki i soboty. Od 3 grudnia polecimy z Krakowa do Walencji - w czwartki i niedziele.

Przypomnijmy, wcześniej linie lotnicze informowały również o uruchomieniu nowej trasy z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie do miasta Agadir w Maroku. To połączenie zostanie uruchomione 31 października br. Samoloty będą latać tą trasą we wtorki i soboty.

Nowe połączenia Wizz Air z Polski. W jakiej cenie są bilety lotnicze?

Bilety lotnicze na nowe połączenia możemy kupić już teraz, w bardzo atrakcyjnych cenach. Z Gdańska do Kopenhagi polecimy za 69 zł, do Alicante za 189 zł, a na Teneryfę za 329 zł - informuje portal rynek-lotniczy.pl. Z Katowic do Kopenhagi możemy polecieć za 89 zł, natomiast do Alicante za 189 zł. Ceny biletów z Wrocławia są podobne - do Walencji dolecimy za 169 zł, a do Malagi za 189 zł. Z Krakowa do Walencji dolecimy za 189 zł.

Więcej o: