PKP Intercity oferuje ubrania "nawiązujące do świata kolei". Pasażerowie pytają tylko o jeden produkt

PKP Intercity zachęca do zakupów w swoim sklep internetowym z produktami "nawiązującymi do świata kolei". Znajdziemy w nim bluzy, czapki, a nawet skarpetki i gry. "Nasz sklep to odpowiedź na potrzeby naszych klientów" - zapewnia PKP Intercity. Klienci pytają jednak tylko o jeden produkt.

W grudniu ubiegłego roku PKP Intercity poinformowało o uruchomieniu sklepu internetowego z kolekcją ubrań i gadżetów, nawiązującymi do kolei. "Oryginalny outfit do szkoły i nie tylko? Znajdziecie go w naszym sklepie!" - zapewnia przewoźnik.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Karnowski: PKP jest dużo mniej punktualne niż kolej w Ukrainie

PKP Intercity prowadzi sklep z odzieżą

"Ubierz się z PKP Intercity" - zachęca grafika w poście przewoźnika. W sklepie znajdziemy "skarpetki, koszulki, workoplecaki i wiele więcej wysokiej jakości produktów" - czytamy w poście opublikowanym przez PKP Intercity. "Zaskoczcie znajomych ubraniami od PKP Intercity" - pisze przewoźnik.

"W pierwszej odsłonie przygotowaliśmy trzy kategorie produktów, w ramach których znajdziesz unikalne artykuły, takie jak bluzy, T-shirty, czapki, skarpetki czy gry, zaprojektowane specjalnie dla naszego sklepu" - czytamy na stronie internetowej przewoźnika. Jako pierwsze w sklepie pojawiły się dwie kolekcje oparte na motywach "Czuwak" i "Pantograf". Każdy z nich ma nawiązywać do świata kolei. "Planujemy systematycznie poszerzać ofertę, w zależności od zainteresowania poszczególnymi kategoriami" - zapewnia PKP Intercity.

Polskie produkty w sklepie PKP Intercity

PKP Intercity zapewnia, że produkty powstają we współpracy z polskimi producentami "co przekłada się na wysoką jakość oraz krótszy czas dostaw". Przewoźnik współpracuje ze spółką InPost, która dostarcza przesyłki do paczkomatów w całym kraju.

W sklepie znajdziemy m.in. czapkę zimową w cenie 59 zł, skarpetki "Pendolino" w cenie 24,90 czy bawełnianą bluzę z kapturem w cenie 169 zł. Miłośnicy gadżetów mogą wybrać dla siebie zawieszkę na bagaż (5,90 zł), butelkę termiczną (79 zł) czy kubek porcelanowy (39 zł). Produktów jest sporo, jednak większość pasażerów pyta, czy pojawią się produkty z napisem "opóźnienie może ulec zmianie". "Ja poproszę bluzę z Pendolino i napisem 'opóźnienie może ulec zmianie' - wtedy kupię" - pisze jeden z użytkowników. Przewoźnik nie odpowiada, ale kto wie, co pojawi się w kolejnej kolekcji.

Więcej o: