Losowanie Lotto warte fortunę. Dzięki Eurojackpot Polak został milionerem. Wiemy, gdzie padły wygrane

Jeden z uczestników Eurojackpot wygrał ponad dwa miliony złotych. Ostatnie losowanie Lotto dało natomiast główną wygraną, dzięki której zwycięzca przez kilkadziesiąt lat będzie otrzymywał na swoje konto dodatkowe pięć tysięcy złotych.

Ostanie losowanie Eurojackpot okazało się wyjątkowo udane dla gracza, który kupił los w punkcie LOTTO w Poznaniu. Osoba ta została milionerem dzięki szczęśliwemu losowaniu. Los uśmiechnął się również do mieszkańca województwa opolskiego, który wziął udział w grze liczbowej "Ekstra Pensja".

Zobacz wideo Studio Biznes odc. 172

Poznań. W Eurojackpot padła wygrana drugiego stopnia. Była warta ponad dwa miliony złotych

Totalizator Sportowy poinformował w swoim komunikacie prasowym o wynikach losowania Eurojackpot, które odbyło się w piątek 18 listopada. Przekazano, że w punkcie LOTTO przy ulicy Szyperskiej 1 w Poznaniu odnotowano wygraną drugiego stopnia (5+1). Osoba, która kupiła los, wygrała, 2 123 594 złotych.

W kolekturze LOTTO przy ulicy Księdza Koziołka 46 w Krapkowicach (województwo opolskie) padła z kolei główna wygrana w "Ekstra Pensji". Gracz, który ją zdobył, będzie otrzymywał 5000 złotych comiesięcznie przez 20 lat.

Kolejne kumulacje w Lotto i Eurojackpot. Do wygrania będzie aż 45 milionów złotych

W losowaniu z 18 listopada padło ponad 32 tysiące wygranych niższych stopni, w tym wspomniana wygrana o wartości ponad dwóch milionów złotych. Kumulacja została natomiast rozbita w Niemczech. Zwycięzca zainkasował w ten sposób 36,5 miliona euro.

We wtorek 21 listopada odbędą się kolejne losowania. W Eurojackpot będzie można wygrać 45 000 000 złotych. Z kolei kumulacja w Lotto wyniesie 8 000 000 złotych. Jeśli gracze uczestniczący w losowaniu Lotto dopłacą złotówkę do zakładu, zyskają szansę na wygranie 1 000 000 złotych w Lotto Plus.

Więcej o: