infoShare 2016 - największe święto technologiczne w naszej części Europy

W Gdańsku trwa konferencja infoShare 2016 - impreza dla fanów technologii, na której pojawią się giganci branży tacy jak Intel. Dlaczego trzeba tam być?

infoShare 2016 to największa konferencja technologiczna w Europie środkowo-wschodniej. Na imprezie, która rozpoczęła się w Gdańsku 18 maja, pojawi się wiele znanych technologicznych firm, takich jak Intel. Wystawców, którzy zaprezentują najnowsze osiągnięcie sprzętowe jest aż 250.

Przeczytaj też: Siedem sekretów polskiego Intela.

Sporo mocnych nazwisk

Konferencja jest też okazją do spotkań z wieloma ciekawymi osobistościami świata technologii. Swoje prelekcje podczas imprezy wygłoszą m.in. Jon von Tetzchner (twórca Opery), Kevin Goldsmith (Spotify), Marcin Iwiński (CD Projekt). 

infoShare2016infoShare2016 Fot. infoShare

 

Święto innowatorów

Integralną częścią infoShare jest Startup Zone - specjalna strefa dla start-upów. Oprócz zaprezentowania swoich pomysłów innowatorzy będą mogli powalczyć w konkursie, w którym do wygrania jest aż 20 tysięcy euro.

9 edycja konferencji z pewnością nie rozczaruje uczestników i zwiedzających. Dobrze, że w kwestii nowoczesnych technologii nie stoimy z boku. Imprezy takie jak infoShare wspomagają rozwój rodzimych innowacji. Dla konsumentów to dobra wiadomość

Więcej o: