Nowy zegarek Samsunga - Gear S3 w przedsprzedaży w Polsce. Wysyłka jeszcze przed Świętami

Samsung Gear S3 dostępny jest już w przedsprzedaży w Polsce. Tym samym poznaliśmy jego cenę. Do klientów trafi w grudniu, czyli jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Samsung Gear S3 to kolejny model inteligentnego zegarka koreańskiego producenta. Zaprezentowany został tuż przed targami IFA 2016 w Berlinie.

Zamówienia realizowane od 1 grudnia

Teraz trafia na polski rynek, niestety na razie tylko w formie przedsprzedaży. Ta już się zaczęła i potrwa do końca listopada. Zamówienia będą realizowane od 1 grudnia.

W Polsce dostępne będą obie wersje Gear S3 - Classic i Frontier. Ta pierwsza przypadnie do gustu zwolennikom klasycznego wyglądu. Ta druga przeznaczona jest dla osób aktywnych. Obie wersje smartwatcha kosztują w Polsce tyle samo - 1699 złotych. 

Samsung Gear S3 FrontierSamsung Gear S3 Frontier Gear S3 Frontier fot. Bartłomiej Pawlak

Dla przypomnienia, obie wersjach Gear S3 różnią się od siebie nie tylko wyglądem. Frontier - poza normą IP68 (odporność na kurz i wodę) - spełnia także wymogi militarnego certyfikatu MIL-STD-810G. Konstrukcja jest zatem znacznie bardziej odporna niż w wersji Classic.

Frontier został wyposażony także we wbudowaną kartę e-SIM, co umożliwia połączenie LTE. Niestety nie w Polsce - żaden z obecnych u nas operatorów nie wspiera tego rozwiązania.

Oba zegarki wyposażono w okrągły ekran o średnicy 1,3 cala i rozdzielczości 360 x 360 pikseli. Wewnątrz znajdziemy dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, 768 MB RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Bateria ma pojemność 380 mAh i powinna wystarczyć na ok. 3-4 dni działania. 

Więcej o: