U operatora, czy w sklepie? Gdzie możesz kupić Nokię 3310 i pokonać wszystkich w węża

Nowe wcielenie klasycznego telefonu komórkowego Nokia 3310 jest już w sprzedaży zarówno operatorskiej, jak i detalicznej. Sprawdźmy, gdzie i za ile można go kupić.

Plany reanimacji klasycznej Nokii 3310 wzbudziły ogromne emocje wśród entuzjastów technologii, szczególnie tych pamiętających jeszcze słynną komórkę sprzed lat. Oczywiście nowa odsłona nie mogła pozostać w niezmienionej formie i została dostosowana do współczesnych standardów. Pojawił się kolorowy ekran, aparat fotograficzny oraz gniazdo dla kart pamięci microSD.

Część użytkowników nie kryła swojego rozczarowania nowym wcieleniem Nokii 3310, ale i tak należy się spodziewać, że telefon ze względu na swojego słynnego poprzednika będzie się sprzedawać wyjątkowo dobrze.

Nokia 3310Nokia 3310 fot. Nokia

Nokię 3310 możemy obecnie kupić w sklepach sieci Media Markt oraz Saturn, gdzie oferowana jest w wersji Dual SIM za 269 złotych. Za tę cenę dostajemy prosty telefon komórkowy pracujący w oparciu o system Nokia Series 30+, z aparatem cyfrowym 2 MP i diodą doświetlającą LED.

W ramach pożytecznych dodatków warto wspomnieć o łączności Bluetooth. Oczywiście możemy liczyć na bardzo długi czas pracy bez konieczności ładowania baterii (nawet miesiąc w stanie czuwania).

Czytaj też: Koniec wojny Apple z Nokią. Finowie w końcu odetchną i jeszcze zarobią

W przedsprzedaży telefon wylądował również w sklepie internetowym X-Kom, ale będziecie musieli na niego chwilę zaczekać. Wysyłka zamówionego sprzętu rozpocznie się bowiem dopiero 6 czerwca. Poza tym odświeżoną Nokię 3310 kupicie również w sieci komórkowej Play i to już za złotówkę w każdej z dostępnych taryf. Fioletowy operator ma na niego wyłączność do końca czerwca.

Więcej o: