Warsaw Games Week 2017 coraz bliżej. W tym roku zagramy przed premierą na konsoli Xbox One X

Daniel Maikowski
W dniach 13-15 października odbędzie się kolejna edycja Warsaw Games Week. Uczestnicy imprezy będą mogli m.in. zagrać przedpremierowo na najnowszej konsoli Xbox One X. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Targi T-Mobile Warsaw Games Week 2017, które w tym roku odbędą się po raz trzeci, zdążyły wpisać się już w kalendarz najważniejszych imprez dla wielbicieli gier wideo. Miejscem spotkania po raz kolejny będzie warszawskie Centrum EXPO XXI.

Tegoroczna edycja będzie nieco różnić się od poprzednich, a to głównie ze względu na fakt, że WGW połączyło siły z Lifetube Video Fest, czyli imprezą skierowaną głównie do internetowych twórców wideo, czyli YouTuber'ów. To dobra wiadomość dla uczestników WGW, którzy będą mogli wziąć udział w dwóch imprezach, płacąc za jeden bilet.

Xbox One XXbox One X fot. Microsoft

Jedną z największych atrakcji na WGW 2017 będzie możliwość przedpremierowego przetestowania konsoli Xbox One X, która w Polsce zadebiutuje 7 listopada.

Uczestnicy będą mogli również zagrać w tytuły, które niedawno pojawiły się na rynku lub czekają na swoją premierę  - Assassin’s Creed Origins, Forza Motorsport 7, NBA 2K18, Śródziemie: Cień Wojny czy South Park: The Fractured But Whole

Swoje stoiska na Warsaw Games Week otworzą wszyscy najważniejsi dystrybutorzy i deweloperzy m.in. Microsoft (Xbox), Sony (PlayStation), Ubisoft, czy Cenega.

WGW staje się również powoli świętem e-sportu. W tym roku w Warszawie obejrzymy m.in. finał tegorocznej edycji PlayStation League, finały drugiego sezonu Mistrzostw Polski w grze Rainbow Six: Siege czy też Otwarte Mistrzostwa Polski w Tekken 7.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji T-Mobile Warsaw Games Week można znaleźć na oficjalnej stronie imprezy - warsawgamesweek.pl

Więcej o: