Gadżety dla fanów "Gwiezdnych wojen"

Obejrzałeś już wszystkie części gwiezdnej sagi, znasz na pamięć kwestie Luke'a Skywalkera, a planeta Tatooine nie ma przed tobą żadnych tajemnic? Czas zaopatrzyć się w gadżety, które każdy entuzjasta "Star Wars" powinien mieć w swoim domu. Oto najciekawsze gadżety dla fanów "Gwiezdnych wojen".

Gadżet dla fanów "Gwiezdnych wojen": zegar

Gwiazda Śmierci i myśliwiec Tie Fighter na twojej ścianie? Nic prostszego! Wskazówki zegara (produkowanego oczywiście na licencji LucasFilm) wprawiają w ruch słynne kosmiczne maszyny, wskazując przy tym właściwą godzinę. Na soczewkowej tarczy umieszczono gwiazdy, tworzące efekt 3D. Taki zegar to doskonały gadżet dla fanów "Gwiezdnych wojen".

SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ ZEGAR DLA FANÓW "GWIEZDNYCH WOJEN"

Gadżet dla fanów "Gwiezdnych wojen": spinki do mankietów

Spinki do mankietów to najczęściej jedyna biżuteria, jaką ma na sobie mężczyzna. Dlatego warto, żeby możliwie jak najbardziej oddawała charakter właściciela. Jesteś fanem "Star Wars"? Nie zawahaj się założyć spinek z motywem znanym z twojej ukochanej sagi! Te poniższe dostarczane są przez słynną markę Gaventa London, specjalizującą się w luksusowych prezentach dla mężczyzn.

SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ SPINKI DLA FANÓW "GWIEZDNYCH WOJEN"

Gadżet dla fanów "Gwiezdnych wojen": kubek podróżny

Jesteś miłośnikiem kawy? Nie wyobrażasz sobie dnia bez herbaty? Kubek podróżny z nadrukiem inspirowanym słynnym R2-D2 to idealne rozwiązanie dla ciebie (zwłaszcza w tak chłodne dni)! Pojemność kubka to aż 350 ml, a gadżet jest produkowany na oficjalnej licencji.

SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ KUBEK PODRÓŻNY DLA FANÓW "GWIEZDNYCH WOJEN"

Gadżet dla fanów "Gwiezdnych wojen": escape room

Gadżet może nie do końca, ale zabawa przednia! Escape room to coraz popularniejsza w ostatnim czasie rozrywka, gdzie naszym zadaniem jest wydostanie się w określonym czasie z zamkniętego pomieszczenia. Są miejsca, które proponują tego typu spędzenie wolnego czasu w klimacie "Gwiezdnych wojen"! Chcesz poczuć się jak rycerz Jedi? Koniecznie odwiedź escape room "Star Wars"!

SPRAWDŹ, GDZIE ZNAJDZIESZ ESCAPE ROOM "GWIEZDNE WOJNY"

Gadżet dla fanów "Gwiezdnych wojen": abażur Gwiazda Śmierci

A co jeśli powiemy ci, że Gwiazdę Śmierci możesz zawiesić pod sufitem? Abażur w kształcie słynnego kosmicznego pojazdu to "must have" dla każdego prrawdziwego fana "Star Wars". Abażur Gwiazda Śmierci to wykonana ze szczegółowo zadrukowanego papieru kula, która może pełnić funkcję klasycznego abażuru.

SPRAWDŹ, GDZIE KUPIĆ ABAŻUR GWIAZDA ŚMIERCI

Więcej o: