Najciekawsze smartfony na każdą kieszeń: modele za mniej niż 400, 700 i 1000 zł

Coraz więcej osób chętniej kupuje smartfony poza abonamentem, ponieważ zazwyczaj jest to o wiele bardziej opłacalne. Jeżeli i ty przymierzasz się do takiego zakupu, zobacz, na jakie telefony warto zwrócić uwagę w poszczególnych przedziałach cenowych.

Smartfony do 400 zł

To propozycja dla osób, które poszukują niedrogiego telefonu i nie mają dużych wymagań, jeśli chodzi techniczne parametry sprzętu. W tym przedziale cenowym znajdziemy przede wszystkim starsze modele oraz te, których producenci wolą niską cenę niż nowinki techniczne. Za mniej niż 400 zł uda nam się kupić smartfon, który będzie miał wszystkie podstawowe funkcje, ale nie znajdziemy w nim ani doskonałej jakości kamery ani ekranu. Plusem często jest za to bateria, która trzyma dłużej, ponieważ smartfon nie musi obsługiwać zbyt wielu dodatkowych funkcji, a jego ekran jest energooszczędny. 

Smartfony do 400 złSmartfony do 400 zł kolaż redakcja, materiały partnerów

Smartfony do 700 zł

Telefony w przedziale cenowym między 400 a 700 zł, to propozycje dla osób, które są zainteresowane nowszym sprzętem, ale wciąż nie potrzebują, by telefon miał wiele nowoczesnych funkcji. To telefony dobrej jakości - porządnie wykonane, odporne na uszkodzenia i często specjalizujące się w 1-2 funkcjach, np. mają niezłej jakości kamerę lub atrakcyjne funkcje społecznościowe. 

Smartfony do 700 złSmartfony do 700 zł kolaż redakcja, materiały partnerów

Smartfony do 1000 zł

Chociaż za mniej niż 1000 zł nie dostaniemy jeszcze najnowszego flagowego modelu takich marek jak Apple czy Samsung, to już możemy liczyć na to, że uda się znaleźć bardzo dobrej jakości smartfon mniej znanej marki. Jednak również najbardziej pożądani producenci oferują dobrej jakości zamienniki flagowców w tym przedziale cenowym. W okolicy 1000 zł kupimy smartfon z dobrej jakości wyświetlaczem, długo trzymającą baterią i często ciekawymi funkcjami dodatkowymi, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. 

Smartfony do 1000 złSmartfony do 1000 zł kolaż redakcja, materiały partnerów

Więcej o: